.:: Larisa Goal ::. Πλούσιο θέαμα στα «μικρά» της ΕΠΣΛ…
. alt
alt


alt

<alt

alt

alt

alt

alt

alt

Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
14 Φεβρουάριος 2022

Πλούσιο θέαμα στα «μικρά» της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 980

alt

Πλούσιο θέαμα στα «μικρά» της ΕΠΣΛ…

Πλούσιο θέαμα πρόσφεραν για μια ακόμη αγωνιστική οι λιλιπούτιοι άσοι στα πρωταθλήματα υποδομής της ΕΠΣΛ (Κ-16, Κ14 και Κ-12). Ας δούμε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους:

 

(Κ-16)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Π.Ο.Ε-Νέα Πολιτεία 1-5

Νίκη/Μιχαήλ-Ακαδημία Τυρνάβου 1-4

ΑΕΛ-Αμπελόκηποι 2-1

Ρεπό: Ατρόμητοι/Θύελλα


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα 20-13 7

2. Νέα Πολιτεία 14-11 6

3. Π.Ο.Ε 4-5 4

4. Ακαδημία Τυρνάβου 8-8 4

5. ΑΕΛ 2-2 4

6. Αμπελόκηποι 2-2 3

7. Νίκη/Μιχαήλ 2-11 0


Επόμενη αγωνιστική:

Νέα Πολιτεία-Ακαδημία Τυρνάβου

Αμπελόκηποι-Π.Ο.Ε

Ατρόμητοι/Θύελλα-ΑΕΛ

Ρεπό: Νίκη/Μιχαήλ


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πελασγιώτιδα-Αβέρωφ (αναβολή)

Ηρακλής Λάρισας-Παναγροτικός Νίκαιας 1-0

Απόλλων Λάρισας-Φαλανιακός 8-0

Ρεπό: Δήμητρα Γιάννουλης


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Δήμητρα Γιάννουλης 8-3 9

2. Απόλλων Λάρισας 13-0 6

3. Ηρακλής Λάρισας 10-1 6

4. Πελασγιώτιδα 3-0 3

5. Παναγροτικός Νίκαιας 4-6 3

6. Αβέρωφ 2-10 0

7. Φαλανιακός 0-20 0


Επόμενη αγωνιστική:

Αβέρωφ-Παναγροτικός Νίκαιας

Φαλανιακός-Πελασγιώτιδα

Δήμητρα Γιάννουλης-Απόλλων Λάρισας

Ρεπό: Ηρακλής Λάρισας


Κ14

(2ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Ολύμπικ (1)-Δωτιέας Αγιάς 3-0

Ηρακλής Λάρισας-Προμηθέας (αναβολή)

Απόλλων Λάρισας-ΑΕΛ 1 (αναβολή)

Ρεπό: Ατρόμητοι-Θύελλα (1)


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ολύμπικ 12-1 7

2. Ατρόμητοι/Θύελλα 14-9 6

3. Ηρακλής Λάρισας 15-4 6

4. Απόλλων Λάρισας 4-1 4

5. ΑΕΛ 4-6 3

6. Δωτιέας Αγιάς 0-9 0

7. Προμηθέας 0-19 0


Επόμενη αγωνιστική:

Δωτιέας Αγιάς-Προμηθέας

ΑΕΛ (1)-Ακαδημία Ολύμπικ (1)

Ατρόμητοι/Θύελλα (1)-Απόλλων Λάρισας

Ρεπό: Ηρακλής Λάρισας


(3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Πελασγιώτιδα-Νέα Πολιτεία 1-3

Ακαδημία Ολύμπικ (2)-Μπαράζ/Πηνειός 7-0

ΑΕΛ (2)-Αμπελωνιακός (αναβολή)

Δήμητρα Γιάννουλης-Ατρόμητοι/Θύελλα (3) 4-0


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Δήμητρα Γιάννουλης 24-4 12

2. Νέα Πολιτεία 15-10 6

3. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 11-6 6

4. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 7-7 3

5. Πελασγιώτιδα 4-3 3

6. ΑΕΛ (2) 1-9 0

7. Αμπελωνιακός 0-7 0

8. Μπαράζ/Πηνειός 0-16 0


Επόμενη αγωνιστική:

Νέα Πολιτεία-Μπαράζ/Πηνειός

Αμπελωνιακός-Πελασγιώτιδα

Ατρόμητοι/Θύελλα (3)-Ακαδημία Ολύμπικ (2)

Δήμητρα Γιάννουλης-ΑΕΛ (2)


Κ12

(1ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Π.Ο.Ε-Νέα Πολιτεία 1-1

Νίκη/Μιχαήλ-Ακαδημία Τυρνάβου 4-4

ΑΕΛ (1)-Λαρισαϊκός (αναβολή)

Ρεπό: Ατρόμητοι/Θύελλα (1)


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα 21-1 9

2. Νίκη/Μιχαήλ 8-14 7

3. ΑΕΛ 8-4 6

4. Π.Ο.Ε 8-10 4

5. Ακαδημία Τυρνάβου 8-20 1

6. Νέα Πολιτεία 4-7 1

7. Λαρισαϊκός 3-4 0


Επόμενη αγωνιστική:

Νέα Πολιτεία-Ακαδημία Τυρνάβου

Λαρισαϊκός-Π.Ο.Ε

Ατρόμητοι/Θύελλα (1)-ΑΕΛ (1)

Ρεπό: Νίκη/Μιχαήλ


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πελασγιώτιδα-Αβέρωφ 9-1

Ηρακλής Λάρισας-Παναγροτικός Νίκαιας 5-0

Απόλλων Λάρισας-Σμόλικας 2-6

Ρεπό: Δήμητρα Γιάννουλης


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας26-2 12

2. Δήμητρα Γιάννουλης 13-3 6

3. Σμόλικας 16-11 6

4. Πελασγιώτιδα 10-2 4

5. Απόλλων Λάρισας 8-6 3

6. Παναγροτικός Νίκαιας 3-23 1

7. Αβέρωφ 2-31 0


Επόμενη αγωνιστική:

Αβέρωφ-Παναγροτικός

Σμόλικας-Πελασγιώτιδα

Δήμητρα Γιάννουλης-Απόλλων Λάρισας

Ρεπό: Ηρακλής Λάρισας


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ατρόμητοι/Θύελλα (2)-Οικονόμος Τσαριτσάνης (αναβολή)

Αμπελωνιακός-Ακαδημία Ολύμπικ 2 (αναβολή)

Προμηθέας-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 2-1


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 18-2 9

2. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 7-1 3

3. Αμπελωνιακός 3-9 3

4. Προμηθέας 2-5 3

5. Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 4-17 0

6. Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0 0


Επόμενη αγωνιστική:

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας (αναβολή)

Ακαδημία Ολύμπικ (2)-Ατρόμητοι/Θύελλα (2)

Προμηθέας-Αμπελωνιακός


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μακρυχώρι-ΑΕΛ (2) 2-3

Εκπαιδευτήρια Ράπτου-Ακαδημία Ολύμπικ (1) 1-7

Μπαράζ/Πηνειός-Δωτιέας Αγιάς (αναβολή)


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ολύμπικ (1) 29-2 12

2. Εκπαιδευτήρια Ράπτου 19-8 6

3. Μπαράζ/Πηνειός 1-4 3

4. ΑΕΛ (2) 5-16 3

5. Δωτιέας Αγιάς 0-10 0

6. Αετός Μακρυχωρίου 2-16 0


Επόμενη αγωνιστική:

ΑΕΛ (2)-Δωτιέας Αγιάς (αναβολή)

Ακαδημία Ολύμπικ (1)-Μακρυχώρι

Μπαράζ/Πηνειός-Εκπαιδευτήρια Ράπτου

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt