.:: Larisa Goal ::. Βροχή… τα γκολ στα πρωταθλήματα υποδομής της ΕΠΣΛ!!!
. alt
alt


alt

<alt

alt

alt

alt

alt

alt

Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
21 Φεβρουάριος 2022

Βροχή… τα γκολ στα πρωταθλήματα υποδομής της ΕΠΣΛ!!!

Προβολές: 815

alt

Βροχή… τα γκολ στα πρωταθλήματα υποδομής της ΕΠΣΛ!!!

Βροχή… έπεφταν και πάλι τα γκολ στα πρωταθλήματα υποδομής της ΕΠΣΛ (Κ-15, Κ14, Κ-13 και Κ-12 Ευ αγωνίζεσθαι), με τους αυριανούς άσους να προσφέρουν πλούσιο θέαμα. Ας δούμε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους:

 

Κ-15

Τα αποτελέσματα

Νίκη Μιχαήλ-Ακαδημία Ολύμπικ 4-5

Ατρόμητοι/Θύελλα-Αμπελόκηποι (αναβολή)

Νέας Πολιτεία-Χαραυγή 6-0

Σμόλικας-Ηρακλής Λάρισας 0-2

Καλοχώρι-ΑΕΛ (αναβολή)


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 17-3 12

2. Ακαδημία Ολύμπικ 9-5 9

3. ΑΕΛ 9-1 4

4. Νέα Πολιτεία 10-8 4

5. Αμπελόκηποι 11-3 3

6. Νίκη/Μιχαήλ 9-13 3

7. Σμόλικας 1-4 0

8. Ατρόμητοι/Θύελλα 2-7 0

9. Καλοχώρι 0-0 0

10. Χαραυγή 1-25 0


Επόμενη αγωνιστική:

Ηρακλής Λάρισας-Α.Ε.Σ. Χαραυγή

Νίκη/Μιχαήλ-Καλοχώρι (αναβολή)

Αμπελόκηποι-Σμόλικας

Ακαδημία Ολύμπικ-Νέα Πολιτεία

ΑΕΛ-Ατρόμητοι/Θύελλα


Κ-14

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Π.Ο.Ε-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας (αναβολή)

Ατρόμητοι/Θύελλα (2)-Ακαδημία Τυρνάβου 5-4

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Παναγροτικός Νίκαιας 5-1

Ρεπό: Νίκη Μιχαήλ


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 10-12 6

2. Ακαδημία Τυρνάβου 14-10 6

3. Νίκη/Μιχαήλ 9-2 6

4. Π.Ο.Ε 10-7 3

5. Οικονόμος Τσαριτσάνης 6-7 3

6. Παναγροτικός Νίκαιας 4-12 0

7. Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 0-0 0


Επόμενη αγωνιστική:

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Ακαδημία Τυρνάβου (αναβολή)

Παναγροτικός Νίκαιας-Π.Ο.Ε

Νίκη/Μιχαήλ-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Ρεπό: Ατρόμητοι/Θύελλα (2)


Κ-13

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ηρακλής Λάρισας (1)-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 17-2

Πελασγιώτιδα-Ακαδημία Ολύμπικ (αναβολή)

Τύρναβος-ΑΕΛ 3-6

Ρεπό: Βλαχογιάννι


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 33-5 9

2. ΑΕΛ 16-10 9

3. Τύρναβος 2005 7-15 3

4. Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 7-20 3

5. Πελασγιώτιδα 6-8 0

6. Ακαδημία Ολύμπικ 3-11 0

7. Βλαχογιάννι 0-0 0


Επόμενη αγωνιστική:

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Ακαδημία Ολύμπικ

ΑΕΛ-Ηρακλής Λάρισας (1)

Βλαχογιάννι-Τύρναβος (αναβολή)

Ρεπό: Πελασγιώτιδα


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αβέρωφ-Συκούριο 2-3

Απόλλων Λάρισας (1)-Ατρόμητοι/Θύελλα (1) 0-2

Εκπαιδευτήρια Ράπτου-Νίκη Μιχαήλ 2-6

Δωτιέας Αγιάς-Αμπελόκηποι

 

Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα 12-0 9

2. Εκπαιδευτήρια Ράπτου 20-20 9

3. Απόλλων Λάρισας 9-4 7

4. Νίκη/Μιχαήλ 15-10 6

5. Συκούριο 10-13 4

6. Αμπελόκηποι 12-18 3

7. Δωτιέας Αγιάς 1-9 2

8. Αβέρωφ 7-12 0


Επόμενη αγωνιστική:

Συκούριο-Ατρόμητοι/Θύελλα (1)

Νίκη/Μιχαήλ-Αβέρωφ

Αμπελόκηποι-Απόλλων Λάρισας (1)

Δωτιέας Αγιάς-Εκπαιδευτήρια Ράπτου


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ηρακλής Λάρισας (2)-Νέα Πολιτεία 8-6

Ατρόμητοι/Θύελλα (2)-Γόννοι 2-2

Μπαράζ/Πηνειός-Απόλλων Λάρισας (2) 0-1

Ρεπό: Τερψιθέα


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 18-13 7

2. Ατρόμητοι/Θύελλα 12-11 6

3. Απόλλων Λάρισας (2) 3-2 6

4. Νέα Πολιτεία 9-10 4

5. Γόννοι 12-13 4

6. Τερψιθέα 9-12 1

7. Μπαράζ/Πηνειός 3-5 1


Επόμενη αγωνιστική:

Νέα Πολιτεία-Γόννοι

Απόλλων Λάρισας (2)-Ηρακλής Λάρισας (2)

Τερψιθέα-Μπαράζ/Πηνειός

Ρεπό: Ατρόμητοι/Θύελλα (2)


Κ12 (Ευ Αγωνίζεσθαι)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ηρακλής Λάρισας-Νέα Πολιτεία 1 (αναβολή)

Χαραυγή-Ακαδημία Ολύμπικ 1 (αναβολή)

Μπαράζ/Πηνειός-Απόλλων Λάρισας 5-1

Ρεπό: Νίκη Μιχαήλ


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Νίκη/Μιχαήλ 20-2 7

2. Ακαδημία Ολύμπικ (1) 10-2 7

3. Νέα Πολιτεία 5-10 3

4. Ηρακλής Λάρισας 4-3 3

5. Μπαράζ/Πηνειός 6-7 3

6. Απόλλων Λάρισας 1-12 0

7. Χαραυγή 1-14 0


Επόμενη αγωνιστική:

Νέα Πολιτεία (1)-Ακαδημία Ολύμπικ (1)

Απόλλων Λάρισας-Ηρακλής Λάρισας

Νίκη/Μιχαήλ-Μπαράζ/Πηνειός

Ρεπό: Χαραυγή


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δήμητρα Γιάννουλης-Νέα Πολιτεία (2) 1-2

Εκπαιδευτήρια Ράπτου-Πελασγιώτιδα 7-2

Αβέρωφ-Ατρόμητοι/Θύελλα (αναβολή)

Ρεπό: Ακαδημία Ολύμπικ (2)


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Εκπαιδευτήρια Ράπτου 21-14 9

2. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 14-6 7

3. Δήμητρα Γιάννουλης 5-3 3

4. Ατρόμητοι/Θύελλα 8-8 3

5. Αβέρωφ 4-1 3

6. Νέα Πολιτεία (2) 6-16 3

7. Πελασγιώτιδα 7-18 1


Επόμενη αγωνιστική:

Νέα Πολιτεία (2)-Πελασγιώτιδα

Ατρόμητοι/Θύελλα-Δήμητρα Γιάννουλης

Ακαδημία Ολύμπικ (2)-Αβέρωφ

Ρεπό: Εκπαιδευτήρια Ράπτου

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt