.:: Larisa Goal ::. Εξαιρετικές αναμετρήσεις στα «μικρά» της ΕΠΣΛ…
. alt
alt


alt

<alt

alt

alt

alt

alt

alt

Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
14 Μάρτιος 2022

Εξαιρετικές αναμετρήσεις στα «μικρά» της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1007

alt

Εξαιρετικές αναμετρήσεις στα «μικρά» της ΕΠΣΛ…

Με μια σειρά από εξ’ αναβολής αναμετρήσεις, συνεχίστηκε αυτό το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα υποδομής της ΕΠΣΛ, με τους αυριανούς άσους να προσφέρουν δυνατές συγκινήσεις (εδώ αποτελέσματα και βαθμολογίες).

 

(Κ-16)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Τυρνάβου-Αμπελόκηποι 2-2


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα 24-15 10

2. Νέα Πολιτεία 17-11 9

3. Π.Ο.Ε 5-6 5

4. Ακαδημία Τυρνάβου 11-13 5

5. Αμπελόκηποι 5-5 5

6. ΑΕΛ 4-6 4

7. Νίκη/Μιχαήλ 2-11 0


Επόμενη αγωνιστική:

Αμπελόκηποι-Νέα Πολιτεία

Π.Ο.Ε-Ατρόμητοι/Θύελλα

Νίκη/Μιχαήλ-ΑΕΛ

Ρεπό: Ακαδημία Τυρνάβου

 

Κ-15

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Ολύμπικ-ΑΕΛ 0-2

Σμόλικας-Ατρόμητοι/Θύελλα 1-2


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 17-3 12

2. Ακαδημία Ολύμπικ 9-7 9

3. ΑΕΛ 11-1 7

4. Νίκη/Μιχαήλ 15-15 6

5. Νέα Πολιτεία 10-8 4

6. Αμπελόκηποι 11-3 3

7. Ατρόμητοι/Θύελλα 4-8 3

8. Σμόλικας 2-6 0

9. Καλοχώρι 0-0 0

10. Χαραυγή 1-25 0


Επόμενη αγωνιστική:

Ηρακλής Λάρισας-Α.Ε.Σ. Χαραυγή

Νίκη/Μιχαήλ-Καλοχώρι (αναβολή)

Αμπελόκηποι-Σμόλικας

Ακαδημία Ολύμπικ-Νέα Πολιτεία

ΑΕΛ-Ατρόμητοι/Θύελλα


Κ14

(2ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Δωτιέας Αγιάς-Ηρακλής Λάρισας 1-5

Απόλλων Λάρισας-ΑΕΛ (1) 1-0


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 10-5 10

2. Ηρακλής Λάρισας 20-5 9

3. Ακαδημία Ολύμπικ 12-1 7

4. Ατρόμητοι/Θύελλα 18-14 6

5. ΑΕΛ 4-7 3

6. Δωτιέας Αγιάς 2-15 1

7. Προμηθέας 1-20 1


Επόμενη αγωνιστική:

ΑΕΛ-Δωτιέας Αγιάς

Ακαδημία Ολύμπικ (1)-Ατρόμητοι/Θύελλα (1)

Ηρακλής Λάρισας-Απόλλων Λάρισας

Ρεπό: Προμηθέας


Κ13

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αβέρωφ-Ατρόμητοι/Θύελλα 2-5

 

Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα 17-2 12

2. Εκπαιδευτήρια Ράπτου 20-20 9

3. Νίκη/Μιχαήλ 25-15 9

4. Απόλλων Λάρισας 9-4 7

5. Δωτιέας Αγιάς 5-11 5

6. Συκούριο 10-13 4

7. Αμπελόκηποι 14-22 3

8. Αβέρωφ 14-27 0


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Νέα Πολιτεία-Τερψιθέα 5-2


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Νέα Πολιτεία 14-12 7

2. Ηρακλής Λάρισας 18-13 7

3. Ατρόμητοι/Θύελλα 12-11 6

4. Απόλλων Λάρισας (2) 3-2 6

5. Γόννοι 12-13 4

6. Τερψιθέα 11-17 1

7. Μπαράζ/Πηνειός 3-5 1


Επόμενη αγωνιστική:

Νέα Πολιτεία-Γόννοι

Απόλλων Λάρισας (2)-Ηρακλής Λάρισας (2)

Τερψιθέα-Μπαράζ/Πηνειός

Ρεπό: Ατρόμητοι/Θύελλα (2)


Κ12

(1ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Τυρνάβου-Λαρισαϊκός 2-0


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Ατρόμητοι/Θύελλα 26-1 12

2. ΑΕΛ 13-9 9

3. Νίκη/Μιχαήλ 8-14 7

4. Π.Ο.Ε 11-16 4

5. Ακαδημία Τυρνάβου 10-25 4

6. Νέα Πολιτεία 9-7 4

7. Λαρισαϊκός 9-9 3


Επόμενη αγωνιστική:

Λαρισαϊκός-Νέα Πολιτεία

Π.Ο.Ε-Ατρόμητοι/Θύελλα (1)

Νίκη/Μιχαήλ-ΑΕΛ (1)

Ρεπό: Ακαδημία Τυρνάβου


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Ολύμπικ (2)-Προμηθέας 5-3


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 17-5 9

2. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 19-7 9

3. Προμηθέας 14-12 6

4. Αμπελωνιακός 5-18 3

5. Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 4-17 0

6. Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0 0


Επόμενη αγωνιστική:

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Αμπελωνιακός

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ακαδημία Ολύμπικ (2) αναβολή

Ατρόμητοι/Θύελλα (2)-Προμηθέας


Κ12 (Ευ Αγωνίζεσθαι)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (Εξ’ αναβολής)

Χαραυγή-Ακαδημία Ολύμπικ 0-3


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ολύμπικ (1) 13-2 10

2. Νίκη/Μιχαήλ 20-2 7

3. Ηρακλής Λάρισας 8-3 6

4. Νέα Πολιτεία 5-14 3

5. Μπαράζ/Πηνειός 6-7 3

6. Απόλλων Λάρισας 1-12 0

7. Χαραυγή 1-17 0


Επόμενη αγωνιστική:

Νέα Πολιτεία (1)-Ακαδημία Ολύμπικ (1)

Απόλλων Λάρισας-Ηρακλής Λάρισας

Νίκη/Μιχαήλ-Μπαράζ/Πηνειός

Ρεπό: Χαραυγή

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt