.:: Larisa Goal ::. Πλούσιο θέαμα στα «μικρά» της ΕΠΣΛ…
. alt
alt


alt

<alt

alt

alt

alt

alt

alt

Περιφερειακό - Εφηβικό - Παιδικό
21 Μάρτιος 2022

Πλούσιο θέαμα στα «μικρά» της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 656

alt

Πλούσιο θέαμα στα «μικρά» της ΕΠΣΛ…

Πλούσιο θέαμα περιελάμβανε και πάλι το πρόγραμμα των εξ’ αναβολών αναμετρήσεων για τα πρωταθλήματα υποδομής της ΕΠΣΛ (εδώ αποτελέσματα και βαθμολογίες σε Κ16, 15, Κ14, Κ12 και Κ12 Ευ αγωνίζεσθαι):

 

Κ16

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πελασγιώτιδα-Απόλλων Λάρισας 1-2


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Απόλλων Λάρισας 17-2 12

2. Δήμητρα Γιάννουλης 9-5 9

3. Ηρακλής Λάρισας 13-1 9

4. Πελασγιώτιδα 7-2 6

5. Παναγροτικός Νίκαιας 10-6 6

6. Αβέρωφ 2-16 0

7. Φαλανιακός 0-23 0


Επόμενη αγωνιστική:

Φαλανιακός-Αβέρωφ

Πελασγιώτιδα-Δήμητρα Γιάννουλης

Ηρακλής Λάρισας-Απόλλων Λάρισας

Ρεπό: Παναγροτικός Νίκαιας


Κ14

(1ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Τυρνάβου-Νίκη Μιχαήλ 2-0


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου 16-10 9

2. Νίκη/Μιχαήλ 12-5 9

3. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 10-12 6

4. Π.Ο.Ε 10-7 3

5. Οικονόμος Τσαριτσάνης 6-7 3

6. Παναγροτικός Νίκαιας 4-12 0

7. Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 0-0 0


Επόμενη αγωνιστική:

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Ακαδημία Τυρνάβου (αναβολή)

Παναγροτικός Νίκαιας-Π.Ο.Ε

Νίκη/Μιχαήλ-Οικονόμος Τσαριτσάνης

Ρεπό: Ατρόμητοι/Θύελλα (2)


(2ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Ηρακλής Λάρισας-Προμηθέας 8-0


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 28-5 12

2. Απόλλων Λάρισας 10-5 10

3. Ακαδημία Ολύμπικ 12-1 7

4. Ατρόμητοι/Θύελλα 18-14 6

5. ΑΕΛ 4-7 3

6. Δωτιέας Αγιάς 2-15 1

7. Προμηθέας 1-28 1


Επόμενη αγωνιστική:

ΑΕΛ-Δωτιέας Αγιάς

Ακαδημία Ολύμπικ (1)-Ατρόμητοι/Θύελλα (1)

Ηρακλής Λάρισας-Απόλλων Λάρισας

Ρεπό: Προμηθέας


(3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Νέα Πολιτεία-Μπαράζ/Πηνειός 6-0

ΑΕΛ (2)-Ατρόμητοι/Θύελλα (3) 0-2


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Δήμητρα Γιάννουλης 27-5 15

2. Νέα Πολιτεία 21-10 9

3. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 13-7 9

4. Πελασγιώτιδα 22-4 9

5. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 11-10 6

6. ΑΕΛ (2) 2-14 0

7. Αμπελωνιακός 1-18 0

8. Μπαράζ/Πηνειός 0-22 0


Επόμενη αγωνιστική:

Αμπελωνιακός-Νέα Πολιτεία

Μπαράζ/Πηνειός-Ατρόμητοι/Θύελλα (3)

Πελασγιώτιδα-Δήμητρα Γιάννουλης

Ακαδημία Ολύμπικ (2)-ΑΕΛ (2)


Κ12

(2ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Πελασγιώτιδα-Απόλλων Λάρισας 9-0


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας26-2 12

2. Δήμητρα Γιάννουλης 14-3 9

3. Σμόλικας 19-13 9

4. Πελασγιώτιδα 21-5 7

5. Παναγροτικός Νίκαιας 4-26 4

6. Απόλλων Λάρισας 8-16 3

7. Αβέρωφ 2-32 0


Επόμενη αγωνιστική:

Σμόλικας-Αβέρωφ

Πελασγιώτιδα-Δήμητρα Γιάννουλης

Ηρακλής Λάρισας-Απόλλων Λάρισας

Ρεπό: Παναγροτικός Νίκαιας


(3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Αμπελωνιακός-Ακαδημία Ολύμπικ (2) 0-10


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 27-5 12

2. Ατρόμητοι/Θύελλα (2) 19-7 9

3. Προμηθέας 14-12 6

4. Αμπελωνιακός 5-28 3

5. Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 4-17 0

6. Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0 0


Επόμενη αγωνιστική:

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Αμπελωνιακός

Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ακαδημία Ολύμπικ (2) αναβολή

Ατρόμητοι/Θύελλα (2)-Προμηθέας


(4ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Μπαράζ/Πηνειός-Μακρυχώρι 6-2


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ολύμπικ (1) 35-2 15

2. Εκπαιδευτήρια Ράπτου 23-12 7

3. Μπαράζ/Πηνειός 11-10 7

4. ΑΕΛ (2) 5-16 3

5. Δωτιέας Αγιάς 0-10 0

6. Αετός Μακρυχωρίου 4-28 0


Επόμενη αγωνιστική:

Δωτιέας Αγιάς-Εκπαιδευτήρια Ράπτου (αναβολή)

ΑΕΛ (2)-Ακαδημία Ολύμπικ (1)

Μακρυχώρι-Μπαράζ/Πηνειός


Κ12 (Ευ Αγωνίζεσθαι)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (Εξ’ αναβολής)

Νέα Πολιτεία-Χαραυγή 2-3


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ολύμπικ (1) 13-2 10

2. Νίκη/Μιχαήλ 20-2 7

3. Ηρακλής Λάρισας 8-3 6

4. Χαραυγή 4-19 3

5. Νέα Πολιτεία 7-17 3

6. Μπαράζ/Πηνειός 6-7 3

7. Απόλλων Λάρισας 4-12 3


Επόμενη αγωνιστική:

Νέα Πολιτεία (1)-Ακαδημία Ολύμπικ (1)

Απόλλων Λάρισας-Ηρακλής Λάρισας

Νίκη/Μιχαήλ-Μπαράζ/Πηνειός

Ρεπό: Χαραυγή


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αβέρωφ-Ατρόμητοι/Θύελλα 0-4


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Εκπαιδευτήρια Ράπτου 21-14 9

2. Ακαδημία Ολύμπικ (2) 18-6 7

3. Ατρόμητοι/Θύελλα 12-8 6

4. Δήμητρα Γιάννουλης 5-3 3

5. Αβέρωφ 4-9 3

6. Νέα Πολιτεία (2) 6-16 3

7. Πελασγιώτιδα 7-18 1


Επόμενη αγωνιστική:

Νέα Πολιτεία (2)-Πελασγιώτιδα

Ατρόμητοι/Θύελλα-Δήμητρα Γιάννουλης

Ακαδημία Ολύμπικ (2)-Αβέρωφ

Ρεπό: Εκπαιδευτήρια Ράπτου

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt