.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
.
alt

<alt

alt

alt

alt

alt

alt

ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
21 Οκτώβριος 2021

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 576

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

DETOX- Α΄ΕΠΣΛ…

Τα αποτελέσματα:

Αργυροπούλι – Πύρρος 4-3

Βλαχογιάννι – Δήμητρα Γιάννουλης 1-1

Γόννοι – Παναγροτικός Νίκαιας 1-3

Αμπελωνιακός – Δωτιέας Αγιάς 1-3

Αβέρωφ - Αχιλλέας Φ. 0-2

Αμπελιά – Μαυροβούνι 0-0

Ν.Πολιτεία – Κιλελέρ 0-2

Φαλανιακός – Σμόλικας 4-0

Δαμασιακός – Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-3


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Φαλανιακός 12-0 9

2. Αχιλλέας Φαρσάλων 8-0 9

3. Κιλελέρ 6-0 9

4. Δωτιέας Αγιάς 6-1 9

5. Παναγροτικός 8-2 9

6. Τσαριτσάνη 7-3 9

7. Αμπελιά 7-5 5

8. Μαυροβούνι 2-1 5

9. Δήμητρα Γιάννουλης 2-3 4

15. Αργυροπούλι 5-6 3

13. Βλαχογιάννι 2-3 2

10. Δαμασιακός 3-10 1

11. Αμπελωνιακός 2-5 1

12. Σμόλικας 4-10 1

14. Νέα Πολιτεία 2-8 0

16. Αβέρωφ 0-6 0

17. Γόννοι 1-8 0

18. Πύρρος 3-9 0


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 23/10, 16:00)

Βλαχογιάννι - Αργυροπούλι

Πύρρος - Γόννοι

Δήμητρα Γιάννουλης - Αμπελωνιακός

Παναγροτικός Νίκαιας - Αβέρωφ

Δωτιέας Αγιάς - Αμπελιά

Αχιλλέας Φ. – Νέα Πολιτεία

Μαυροβούνι - Φαλανιακός

Κιλελέρ - Δαμασιακός

Σμόλικας – Οικονόμος Τσαριτσάνης


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Τύρναβος-Προμηθέας 4-2

Ερασιτεχνική ΑΕΛ-Δρυμός 2-2

Λαρισαϊκός-Νεάπολη 1-2

Βαλανίδα-Βερδικούσια 4-3

Δασοχώρι-Ευαγγελισμός 0-2

Ρεπό: Δένδρα


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Ευαγγελισμός 2-0 3

2. Τύρναβος 4-2 3

3. Βαλανίδα 4-3 3

4. Νεάπολη 2-1 3

5. ΑΕΛ 2-2 1

6. Δρυμός 2-2 1

7. Βερδικούσια 3-4 0

8. Προμηθέας 2-4 0

9. Λαρισαϊκός 1-2 0

10. Δασοχώρι 0-2 0

11. Δένδρα 0-0 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 24/10, 16:00)

Δένδρα-Τύρναβος

Προμηθέας-ΑΕΛ

Δρυμός-Βαλανίδα

Νεάπολη-Δασοχώρι

Ευαγγελισμός-Βερδικούσια

Ρεπό: Λαρισαϊκός


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Αιγάνη 3-0

Καλοχώρι-Πανιώνιος 2-0

Γαλήνη-Μελισσοχώρι 0-1

Μαρμαρίνη-Γλαύκη 0-8

Πυργετός-Μελιβοία 0-3

Ρεπό: Ηρακλής Χάλκης


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Γλαύκη 8-0 3

2. Συκούριο 3-0 3

3. Μελιβοία 3-0 3

4. Καλοχώρι 2-0 3

5. Μελισσοχώρι 1-0 3

6. Γαλήνη 0-1 0

7. Πανιώνιος 0-2 0

8. Αιγάνη 0-3 0

9. Πυργετός 0-3 0

10. Μαρμαρίνη 0-8 0

11. Χάλκη 0-0 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 24/10, 16:00)

Ηρακλής Χάλκης-Συκούριο

Αιγάνη-Καλοχώρι (Σάββατο 23/10, 16:00)

Πανιώνιος-Μαρμαρίνη

Μελισσοχώρι-Πυργετός

Μελιβοία-Γλαύκη

Ρεπό: Γαλήνη


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Χαλκιάδες-Ελευθεραί 1-2

Φορτούνα Κουτσοχέρου-Άγιοι Ανάργυροι 0-1

Υπέρεια-Πελασγιώτιδα 2-1

Ανθούπολη-Μάνδρα 2-2

Ιπποκράτης-Ναρθάκι 1-2

Ρεπό: Ραχούλα


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Ελευθεραί 2-1 3

2. Υπέρεια 2-1 3

3. Ναρθάκι 2-1 3

4. Άγιοι Ανάργυροι 1-0 3

5. Ανθούπολη 2-2 1

6. Μάνδρα 2-2 1

7. Χαλκιάδες 1-2 0

8. Πελασγιώτιδα 1-2 0

9. Ιπποκράτης 1-2 0

10. Φορτούνα Κουτσοχέρου 0-1 0

11. Ραχούλα 0-0 0


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 23/10, 16:00)

Ραχούλα-Χαλκιάδες

Ελευθεραί- Φορτούνα Κουτσοχέρου (Κυριακή 24/10, 16:00)

Άγιοι Ανάργυροι-Ανθούπολη

Πελασγιώτιδα-Ιπποκράτης

Ναρθάκι-Μάνδρα

Ρεπό: Υπέρειας


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Συκέα-Λάρισα ’88 2-3

Καλύβια-Ακαδημία Τυρνάβου 1-3

Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 0-5

Μεγάλο Ελ/χωρι-Καρυά 3-1

Ρεπό: Ομόνοια


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 5-0 3

2. Μεγάλο Ελ/χωρι 3-1 3

3. Ακαδημία Τυρνάβου 3-1 3

4. Λάρισα ’88 3-2 3

5. Συκέα 2-3 0

6. Καλύβια 1-3 0

7. Καρυά 1-3 0

8. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 0-5 0

9. Ομόνοια 0-0 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 24/10, 16:00)

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Μύτικας Καλυβίων

Ομόνοια-Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση

Καρυά-Λάρισα ‘88

Ακαδημία ΤυρνάβουΣυκέα

Ρεπό: Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Χαραυγή-Αμπελόκηποι 0-3

Ελάτεια-Νέο Περιβόλι α.α. 3-0

Αμυγδαλή-Αετόλοφος 3-2

Τοξότης-Στόμιο 3-4

Μαρίνος Αντύπας-Ομορφοχώρι 3-1


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Αμπελόκηποι 3-0 3

2. Ελάτεια 3-0 3

3. Μαρίνος Αντύπας 3-1 3

4. Στόμιο 4-3 3

5. Αμυγδαλή 3-2 3

6. Τοξότης 3-4 0

7. Αετόλοφος 2-3 0

8. Ομορφοχώρι 1-3 0

9. Χαραυγή 0-3 0

*Το Νέο Περιβόλι έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 24/10, 16:00)

Ομορφοχώρι-Αμυγδαλή

Ελάτεια-Μαρίνος Αντύπας

Στόμιο-Αμπελόκηποι

Αετόλοφος-Χαραυγή

Νέο Περιβόλι-Τοξότης


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων-Μαχητής Τερψιθέας 1-4

Αναγέννηση Δήμου Αρμενίου-Μυραϊκός 3-0

Βούναινα-Αναγέννηση Ζαππείου 3-1

Θύελλα Βασιλή-Νίκη Κρήνης 5-0

Ρεπό: Διογένης


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Βασιλή 5-0 3

2. Τερψιθέα 4-1 3

3. Αρμένιο 3-0 3

4. Βούναινα 3-1 3

5. Ζάππειο 1-3 0

6. Ακαδημία Φ. 1-4 0

7. Μυραϊκός 0-3 0

8. Κρήνη 0-5 0

9. Διογένης 0-0 0


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 23/10, 16:00)

Μυραϊκός-Βούναινα

Διογένης-Αρμένιο

Τερψιθέα-Κρήνη

Ζάππειο-Βασιλή

Ρεπό: Ακαδημία Αχιλλέως


ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΛ (Β΄Φάση)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Κεραυνός Δρυμού – Δαμασιακός 0-2

ΑΠΟΕΛ – Δόξα Αργυροπουλίου 1-0

Δόξα Βλαχογιαννίου – ΠΟ Ελασσόνας 0-4

Αναγέννηση Ευαγγελισμού – Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-3


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Φαλανιακός – Αμπελωνιακός 3-2

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Όλυμπος Γόννων 0-4


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Λαρισαϊκός – Πύρρος 7-8 στα πέναλτι (κ.α. 2-2)

ΑΟ Αμπελοκήπων – Δήμητρα Γιάννουλης 0-1

Αστραπή Ν.Πολιτείας – Ηρακλής Λάρισας 0-6

Φορτούνα Κουτσοχέρου – Δωτιέας Αγιάς 0-2


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων – Παναγροτικός Νίκαιας 2-6

ΑΟ Μαυροβουνίου – ΑΕ Κιλελέρ 3-1


(Πέμπτη 21 Οκτωβρίου, 16:00)

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Θύελλα Ελάτειας – Τύρναβος 2005

Δόξα Βαλανίδας – Αετός Μακρυχωρίου

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Μαχητής Τερψιθέας – ΠΑΟΛ Αβέρωφ (Τρίτη 26/10, 16:00)

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Αστήρ Μελισσοχωρίου – Ολυμπιακός Αμπελιάς (Τρίτη 26/10, 16:00)

Φιλοκτήτη Μελιβοίας – Ηρακλή Χάλκης 2-4 στα πέναλτι (κ.α. 2-2)

Ηρακλή Χάλκης-Αχιλλέας Φαρσάλων

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt