.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
. alt
alt


alt

<alt

alt

alt

alt

alt

alt

ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
25 Οκτώβριος 2021

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 1319

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Νέα Αρτάκη-Ηρακλής Λάρισας 0-0

ΠΟ Ελασσόνας-ΠΟ Φήκης 1-0

Ατρόμητος Παλαμά-ΑΟ Υπάτου 1-2

Θησέας Αγριάς-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 1-0

Αταλάντη-Αμβρυσσέας Διστόμου 1-2

Αετός Μακρυχωρίου-Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-2


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Π.Ο.Ε 1-0 3

2. Θησέας Αγριάς 1-0 3

3. ΑΟ Υπάτου 2-1 3

4. Αμβρυσσέας Διστόμου 2-1 3

5. Αετός Μακρυχωρίου 2-2 1

6. Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-2 1

7. Νέα Αρτάκη 0-0 1

8. Ηρακλής Λάρισας 0-0

9. Ατρόμητος Παλαμά 1- 2 0

10. Αταλάντη 1-2 0

11. Φήκη 0-1 0

12. Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 0-1 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 31/10, 15:00):

Π.Ο.Ε - Νέα Αρτάκη

Ηρακλής Λάρισας - Ατρόμητος Παλαμά

Φήκη - Αγριά

Υπάτη - Αταλάντη

Νέο Κεραμίδι – Αετός Μακρυχωρίου

Δήμητρα Ευξεινούπολης - Δίστομο


DETOX- Α΄ΕΠΣΛ…

Τα αποτελέσματα:

Βλαχογιάννι – Αργυροπούλι 1-1

Πύρρος – Γόννοι 0-2

Δήμητρα Γιάννουλης – Αμπελωνιακός 1-0

Παναγροτικός Νίκαιας – Αβέρωφ 4-0

Δωτιέας Αγιάς – Αμπελιά 1-0

Αχιλλέας Φ. – Νέα Πολιτεία 1-0

Μαυροβούνι – Φαλανιακός 0-2

Κιλελέρ – Δαμασιακός 2-0

Σμόλικας – Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-4


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Φαλανιακός 14-0 12

2. Αχιλλέας Φαρσάλων 9-0 12

3. Κιλελέρ 8-0 12

4. Δωτιέας Αγιάς 7-1 12

5. Παναγροτικός 12-2 12

6. Οικονόμος Τσαριτσάνης 11-3 12

7. Δήμητρα Γιάννουλης 3-3 7

8. Αμπελιά 7-6 5

9. Μαυροβούνι 2-3 5

10. Αργυροπούλι 6-7 4

11. Γόννοι 3-8 3

12. Βλαχογιάννι 3-4 3

13. Δαμασιακός 3-12 1

14. Αμπελωνιακός 2-6 1

15. Σμόλικας 4-14 1

16. Νέα Πολιτεία 2-9 0

17. Αβέρωφ 0-10 0

18. Πύρρος 3-11 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 31/10, 15:00)

Αργυροπούλι - Γόννοι

Αμπελωνιακός - Βλαχογιάννι

Αβέρωφ - Πύρρος

Αμπελιά – Δήμητρα Γιάννουλης

Νέα Πολιτεία – Παναγροτικός Νίκαιας

Φαλανιακός – Δωτιέας Αγιάς

Δαμασιακός - Αχιλλέας Φ.

Οικονόμος Τσαριτσάνης - Μαυροβούνι

Σμόλικας - Κιλελέρ


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δένδρα-Τύρναβος 2-3

Προμηθέας-ΑΕΛ 0-3

Δρυμός-Βαλανίδα (αναβολή)

Νεάπολη-Δασοχώρι 5-0

Ευαγγελισμός-Βερδικούσια 1-1

Ρεπό: Λαρισαϊκός


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Τύρναβος 7-4 6

2. Νεάπολη 7-1 6

3. Ευαγγελισμός 3-1 4

4. ΑΕΛ 5-2 4

5. Βαλανίδα 4-3 3

6. Δρυμός 2-2 1

7. Βερδικούσια 4-5 1

8. Προμηθέας 2-7 0

9. Λαρισαϊκός 1-2 0

10. Δασοχώρι 0-7 0

11. Δένδρα 2-3 0

*Δρυμός και Βαλανίδα έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 30/10, 16:00)

Τύρναβος-ΑΕΛ

Λαρισαϊκός-Δένδρα

Βαλανίδα -Προμηθέας

Ευαγγελισμός-Δρυμός

Βερδικούσια-Νεάπολη

Ρεπό: Δασοχώρι


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ηρακλής Χάλκης-Συκούριο 1-1

Αιγάνη-Καλοχώρι 5-2

Πανιώνιος-Μαρμαρίνη 2-2

Μελισσοχώρι-Πυργετός 3-2

Μελιβοία-Γλαύκη 0-2

Ρεπό: Γαλήνη


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Γλαύκη 10-0 6

2. Μελισσοχώρι 4-2 6

3. Συκούριο 4-1 4

4. Μελιβοία 3-2 3

5. Αιγάνη 5-5 3

6. Καλοχώρι 4-5 3

7. Πανιώνιος 2-4 1

8. Μαρμαρίνη 2-10 1

9. Χάλκη 1-1 1

10. Γαλήνη 0-1 0

11. Πυργετός 2-6 0


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 30/10, 16:00)

Συκούριο-Καλοχώρι

Γαλήνη-Χάλκη

Μαρμαρίνη- Αιγάνη

Μελιβοία-Πανιώνιος

Γλαύκη-Μελισσοχώρι

Ρεπό: Αναγέννηση Πυργετού


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ραχούλα-Χαλκιάδες 2-3

Ελευθεραί- Φορτούνα Κουτσοχέρου 2-2

Άγιοι Ανάργυροι-Ανθούπολη 5-0

Πελασγιώτιδα-Ιπποκράτης 1-0

Ναρθάκι-Μάνδρα 2-2

Ρεπό: Υπέρεια


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Άγιοι Ανάργυροι 6-0 6

2. Ναρθάκι 4-3 4

3. Ελευθεραί 4-3 4

4. Υπέρεια 2-1 3

5. Χαλκιάδες 4-4 3

6. Πελασγιώτιδα 2-2 3

7. Ανθούπολη 4-4 2

8. Μάνδρα 4-4 2

9. Φορτούνα Κουτσοχέρου 2-3 1

10. Ιπποκράτης 1-3 0

11. Ραχούλα 2-3 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 31/10, 15:00)

Χαλκιάδες-Φορτούνα Κουτσοχέρου

Υπέρεια-Ραχούλα

Ανθούπολη-Ελευθεραί

Ναρθάκι-Άγιοι Ανάργυροι

Μάνδρα-Πελασγιώτιδα

Ρεπό: Ιπποκράτης


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ομόνοια-Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 6-0

(Κυριακή 31/10, 15:00)

Καρυά-Λάρισα ‘88

Ακαδημία Τυρνάβου-Συκέα

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Μύτικας Καλυβίων

Ρεπό: Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου


Η βαθμολογία (1η αγωνιστική):

1. Ομόνοια 6-0 3

2. Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 5-0 3

3. Μεγάλο Ελ/χωρι 3-1 3

4. Ακαδημία Τυρνάβου 3-1 3

5. Λάρισα ’88 3-2 3

6. Συκέα 2-3 0

7. Καλύβια 1-3 0

8. Καρυά 1-3 0

9. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 0-11 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 7/11, 15:00)

Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση-Μύτικας Καλυβίων

Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου-Ομόνοια Λάρισας

ΑΟ Συκέας-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας

Όλυμπος Καρυάς-Ακαδημία Τυρνάβου

Ρεπό: Σ.Φ. Λάρισα ‘88


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ομορφοχώρι-Αμυγδαλή 1-2

Ελάτεια-Μαρίνος Αντύπας 3-0

Στόμιο-Αμπελόκηποι 4-2

Αετόλοφος-Χαραυγή 7-1

Νέο Περιβόλι-Τοξότης α.α. 0-3


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ελάτεια 6-0 6

2. Στόμιο 8-5 6

3. Αμυγδαλή 5-3 6

4. Αμπελόκηποι 5-4 3

5. Μαρίνος Αντύπας 3-4 3

6. Αετόλοφος 9-4 3

7. Τοξότης 6-4 3

8. Ομορφοχώρι 2-5 0

9. Χαραυγή 1-10 0

*Το Νέο Περιβόλι έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 30/10, 16:00)

Μαρίνος Αντύπας-Αμυγδαλή

Τοξότης-Ελάτεια

Χαραυγή -Ομορφοχώρι

Αμπελοκήποι-Νέο Περιβόλι α.α. 3-0

Θερμαϊκός Στομίου-Αετόλοφος


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μυραϊκός-Βούναινα 0-1

Διογένης-Αρμένιο 1-1

Τερψιθέα-Κρήνη α.α. 3-0

Ζάππειο-Βασιλή 1-2

Ρεπό: Ακαδημία Αχιλλέως


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Βασιλή 7-1 6

2. Τερψιθέα 7-1 6

3. Βούναινα 4-1 6

4. Αρμένιο 4-1 4

5. Διογένης 1-1 1

6. Ζάππειο 2-5 0

7. Ακαδημία Φ. 1-4 0

8. Μυραϊκός 0-4 0

9. Κρήνη 0-8 0


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 30/10, 16:00)

Αρμένιο-Βούναινα

Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων-Διογένης

Θύελλα Βασιλή- Μυραϊκός

Μαχητής Τερψιθέας-Ζάππειο

Ρεπό: Κρήνης

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt