.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
. alt


alt

<alt

alt

alt

alt

alt

alt

ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
01 Νοέμβριος 2021

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 717

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Π.Ο.Ε - Νέα Αρτάκη 0-0

Ηρακλής Λάρισας - Ατρόμητος Παλαμά 2-1

Φήκη – Αγριά 1-2

Υπάτη – Αταλάντη 1-0

Νέο Κεραμίδι – Αετός Μακρυχωρίου 4-0

Δήμητρα Ευξεινούπολης – Δίστομο 1-0


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Θησέας Αγριάς 3-1 6

2. ΑΟ Υπάτου 3-1 6

3. Π.Ο.Ε 1-0 4

4. Δήμητρα Ευξεινούπολης 3-2 4

5. Ηρακλής Λάρισας 2-1 4

6. Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 4-1 3

7. Αμβρυσσέας Διστόμου 2-2 3

8. Νέα Αρτάκη 0-0 2

9. Αετός Μακρυχωρίου 2-6 1

10. Ατρόμητος Παλαμά 2-4 2 0

11. Αταλάντη 1-3 0

12. Φήκη 1-3 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 7/11, 15:00):

Νέα Αρτάκη – Ατρόμητος Παλαμά

Θησέας Αγριάς – Π.Ο.Ε

Αταλάντη - Ηρακλής Λάρισας

Αετός Μακρυχωρίου - Φήκη

Δήμητρα Ευξεινούπολης - Υπάτη

Δίστομο - Νέο Κεραμίδι


DETOX- Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα:

Αργυροπούλι – Γόννοι 0-0

Αμπελωνιακός – Βλαχογιάννι 0-0

Αβέρωφ – Πύρρος 0-2

Αμπελιά – Δήμητρα Γιάννουλης 0-0

Νέα Πολιτεία – Παναγροτικός Νίκαιας 1-1

Φαλανιακός – Δωτιέας Αγιάς 2-3

Δαμασιακός - Αχιλλέας Φ. 0-0

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Μαυροβούνι 4-1

Σμόλικας – Κιλελέρ 1-3


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Οικονόμος Τσαριτσάνης 15-4 15

2. Κιλελέρ 11-1 15

3. Δωτιέας Αγιάς 10-3 15

4. Αχιλλέας Φαρσάλων 9-0 13

5. Παναγροτικός 13-3 13

6. Φαλανιακός 16-3 12

7. Δήμητρα Γιάννουλης 3-3 8

8. Αμπελιά 7-6 6

9. Μαυροβούνι 3-7 5

10. Αργυροπούλι 6-7 5

11. Γόννοι 3-8 4

12. Βλαχογιάννι 3-4 4

13. Πύρρος 5-11 3

14. Δαμασιακός 3-12 2

15. Αμπελωνιακός 2-6 2

16. Σμόλικας 5-17 1

17. Νέα Πολιτεία 3-10 1

18. Αβέρωφ 0-12 0


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 6/11, 15:00)

Αμπελωνιακός - Αργυροπούλι

Γόννοι - Αβέρωφ

Βλαχογιάννι - Αμπελιά

Πύρρος - Ν.Πολιτεία

Δήμητρα Γιάννουλης - Φαλανιακός

Παναγροτικός Νίκαιας - Δαμασιακός

Δωτιέας Αγιάς – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Αχιλλέας Φ. - Σμόλικας

Μαυροβούνι - Κιλελέρ


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Τύρναβος-ΑΕΛ 1-0

Λαρισαϊκός-Δένδρα 1-3

Βαλανίδα –Προμηθέας 1-2

Ευαγγελισμός-Δρυμός 2-1

Βερδικούσια-Νεάπολη 2-1

Ρεπό: Δασοχώρι


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Τύρναβος 8-4 9

2. Ευαγγελισμός 5-2 7

3. Νεάπολη 8-3 6

4. Βερδικούσια 6-6 4

5. ΑΕΛ 5-3 4

6. Δένδρα 5-4 3

7. Προμηθέας 4-8 3

8. Βαλανίδα 5-5 3

9. Δρυμός 3-4 1

10. Λαρισαϊκός 2-5 0

11. Δασοχώρι 0-7 0

*Δρυμός και Βαλανίδα έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 6/11, 16:00)

Λαρισαϊκός-Τύρναβος

ΑΕΛ-Βαλανίδα

Δένδρα-Δασοχώρι

Προμηθέας-Ευαγγελισμός

Νεάπολη-Δρυμός

Ρεπό: Βερδικούσια


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Καλοχώρι 2-0

Γαλήνη-Χάλκη 2-3

Μαρμαρίνη- Αιγάνη 2-1

Μελιβοία-Πανιώνιος 5-2

Γλαύκη-Μελισσοχώρι 1-0

Ρεπό: Αναγέννηση Πυργετού


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Γλαύκη 11-0 9

2. Συκούριο 6-1 7

3. Μελισσοχώρι 4-3 6

4. Μελιβοία 8-4 6

5. Μαρμαρίνη 4-11 4

6. Χάλκη 4-3 4

7. Αιγάνη 6-7 3

8. Καλοχώρι 4-7 3

9. Πανιώνιος 4-9 1

10. Γαλήνη 2-4 0

11. Πυργετός 2-6 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 7/11, 16:00)

Γαλήνη-Συκούριο

Καλοχώρι-Μαρμαρίνη

Χάλκη-Πυργετός

Αιγάνη-Μελιβοία

Μελισσοχώρι-Πανιώνιος

Ρεπό: Γλαύκη


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Χαλκιάδες-Φορτούνα Κουτσοχέρου 1-2

Υπέρεια-Ραχούλα 4-2

Ανθούπολη-Ελευθεραί 2-0

Ναρθάκι-Άγιοι Ανάργυροι 1-1

Μάνδρα-Πελασγιώτιδα 0-4

Ρεπό: Ιπποκράτης


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Άγιοι Ανάργυροι 7-1 7

2. Υπέρεια 6-3 6

3. Πελασγιώτιδα 6-2 6

4. Ναρθάκι 5-4 5

5. Ανθούπολη 6-4 5

6. Φορτούνα Κουτσοχέρου 4-4 4

7. Ελευθεραί 4-5 4

8. Χαλκιάδες 5-6 3

9. Μάνδρα 4-8 2

10. Ιπποκράτης 1-3 0

11. Ραχούλα 4-7 0


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 6/11, 15:00)

Υπέρεια-Χαλκιάδες

Φορτούνα Κουτσοχέρου-Ανθούπολη

Ραχούλα –Ιπποκράτης

Ελευθεραί-Ναρθάκι

Πελασγιώτιδα-Άγιοι Ανάργυροι

Ρεπό: Μάνδρα


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Καρυά-Λάρισα ’88 5-1

Ακαδημία Τυρνάβου-Συκέα 2-2

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Μύτικας Καλυβίων (αναβολή)

Ομόνοια-Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 6-0

Ρεπό: Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου


Η βαθμολογία (2η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Τυρνάβου 5-3 4

2. Ομόνοια 6-0 3

3. Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 5-0 3

4. Καρυά 6-4 3

5. Μεγάλο Ελ/χωρι 3-1 3

6. Λάρισα ’88 4-7 3

7. Συκέα 4-5 1

8. Καλύβια 1-3 0

9. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 0-11 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 7/11, 15:00)

Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση-Μύτικας Καλυβίων

Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου-Ομόνοια Λάρισας

ΑΟ Συκέας-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας

Όλυμπος Καρυάς-Ακαδημία Τυρνάβου

Ρεπό: Λάρισα ‘88


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μαρίνος Αντύπας-Αμυγδαλή 2-3

Τοξότης-Ελάτεια 0-2

Χαραυγή –Ομορφοχώρι 1-0

Αμπελοκήποι-Νέο Περιβόλι α.α. 3-0

Θερμαϊκός Στομίου-Αετόλοφος 1-3


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Ελάτεια 8-0 9

2. Αμυγδαλή 8-5 9

3. Στόμιο 9-8 6

4. Αμπελόκηποι 8-4 6

5. Αετόλοφος 12-5 6

6. Μαρίνος Αντύπας 5-7 3

7. Τοξότης 6-6 3

8. Χαραυγή 2-10 3

9. Ομορφοχώρι 2-6 0

*Το Νέο Περιβόλι έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 7/11, 15:00)

Ομορφοχώρι-Στόμιο

Ελάτεια-ΑΟ Αμπελόκηποι

Αμυγδαλή-Χαραυγή

Τοξότης-Μαρίνος Αντύπας

Ν. Περιβόλι-Αετόλοφος α.α. 0-3


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αρμένιο-Βούναινα 2-3

Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων-Διογένης 1-2

Θύελλα Βασιλή- Μυραϊκός 2-0

Μαχητής Τερψιθέας-Ζάππειο 2-0

Ρεπό: Κρήνη


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Τερψιθέα 9-1 9

2. Βασιλή 9-1 9

3. Βούναινα 7-3 9

4. Αρμένιο 6-4 4

5. Διογένης 3-2 4

6. Ζάππειο 2-7 0

7. Ακαδημία Φ. 2-6 0

8. Μυραϊκός 0-6 0

9. Κρήνη 0-8 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 7/11, 15:00)

Μυραϊκός-Τερψιθέα

Διογένης-Κρήνη

Βούναινα-Θύελλα Βασιλή

Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων- Αρμένιο

Ρεπό: Ζάππειο


ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΛ…

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Κεραυνός Δρυμού – Δαμασιακός 0-2

ΑΠΟΕΛ – Δόξα Αργυροπουλίου 1-0

Δόξα Βλαχογιαννίου – ΠΟ Ελασσόνας 0-4

Αναγέννηση Ευαγγελισμού – Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-3


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Φαλανιακός – Αμπελωνιακός 3-2

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Όλυμπος Γόννων 0-4

Θύελλα Ελάτειας – Τύρναβος 2005 0-2

Δόξα Βαλανίδας – Αετός Μακρυχωρίου 0-4


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Λαρισαϊκός – Πύρρος 7-8 στα πέναλτι (κ.α. 2-2)

ΑΟ Αμπελοκήπων – Δήμητρα Γιάννουλης 0-1

Αστραπή Ν.Πολιτείας – Ηρακλής Λάρισας 0-6

Φορτούνα Κουτσοχέρου – Δωτιέας Αγιάς 0-2

Μαχητής Τερψιθέας – ΠΑΟΛ Αβέρωφ 2-1


4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων – Παναγροτικός Νίκαιας 2-6

ΑΟ Μαυροβουνίου – ΑΕ Κιλελέρ 2-0 στα πέναλτι (κ.α. 1-1)

Αστήρ Μελισσοχωρίου – Ολυμπιακός Αμπελιάς 3-1 στα πέναλτι (κ.α. 3-3)

Φιλοκτήτη Μελιβοίας – Ηρακλή Χάλκης 2-4 στα πέναλτι (κ.α. 2-2)

Ηρακλή Χάλκης-Αχιλλέας Φαρσάλων 1-0

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt