.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
. alt


alt

<alt

alt

alt

alt

alt

alt

ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
08 Νοέμβριος 2021

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 756

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Νέα Αρτάκη – Ατρόμητος Παλαμά 1-0

Θησέας Αγριάς – Π.Ο.Ε 0-0

Αταλάντη - Ηρακλής Λάρισας 0-1

Αετός Μακρυχωρίου – Φήκη 1-2

Δήμητρα Ευξεινούπολης – Υπάτη 1-3

Δίστομο - Νέο Κεραμίδι 1-0


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. ΑΟ Υπάτου 6-2 9

2. Θησέας Αγριάς 3-1 7

3. Ηρακλής Λάρισας 3-1 7

4. Αμβρυσσέας Διστόμου 3-2 6

5. Π.Ο.Ε 1-0 5

6. Νέα Αρτάκη 1-0 5

7. Δήμητρα Ευξεινούπολης 4-5 4

8. Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 4-2 3

9. Φήκη 3-4 3

10. Αετός Μακρυχωρίου 3-8 1

11. Ατρόμητος Παλαμά 2-5 2 0

12. Αταλάντη 1-4 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 14/11, 15:00):

Θησέας Αγριάς - Νέα Αρτάκη

Ατρόμητος Παλαμά - Αταλάντη

Π.Ο.Ε- Αετός Μακρυχωρίου

Ηρακλής Λάρισας – Δήμητρα Ευξεινούπολης

Φήκη - Δίστομο

Νέο Κεραμίδι - Υπάτη


DETOX- Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα:

Αμπελωνιακός – Αργυροπούλι 2-3

Γόννοι – Αβέρωφ 1-0

Βλαχογιάννι – Αμπελιά 0-2

Πύρρος - Ν.Πολιτεία 1-0

Δήμητρα Γιάννουλης – Φαλανιακός 0-0

Παναγροτικός Νίκαιας – Δαμασιακός 4-2

Δωτιέας Αγιάς – Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-1

Αχιλλέας Φ. – Σμόλικας 1-2

Μαυροβούνι – Κιλελέρ 2-1


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Οικονόμος Τσαριτσάνης 16-5 16

2. Δωτιέας Αγιάς 11-4 16

3. Παναγροτικός 17-5 16

4. Κιλελέρ 12-3 15

5. Αχιλλέας Φαρσάλων 10-2 13

6. Φαλανιακός 16-3 13

7. Δήμητρα Γιάννουλης 3-3 9

8. Αμπελιά 9-6 9

9. Μαυροβούνι 5-8 8

10. Αργυροπούλι 9-9 8

11. Γόννοι 4-8 7

12. Πύρρος 6-11 6

13. Βλαχογιάννι 3-6 4

14. Σμόλικας 7-18 4

15. Δαμασιακός 5-16 2

16. Αμπελωνιακός 4-9 2

17. Νέα Πολιτεία 3-11 1

18. Αβέρωφ 0-13 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 14/11, 15:00)

Αργυροπούλι - Αβέρωφ

Αμπελιά - Αμπελωνιακός

Νέα Πολιτεία - Γόννοι

Φαλανιακός - Βλαχογιάννι

Δαμασιακός - Πύρρος

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Δήμητρα Γιάννουλης

Σμόλικας –Παναγροτικός Νίκαιας

Κιλελέρ – Δωτιέας Αγιάς

Μαυροβούνι - Αχιλλέας Φ.


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Λαρισαϊκός-Τύρναβος 2-0

ΑΕΛ-Βαλανίδα 2-2

Δένδρα-Δασοχώρι 5-1

Προμηθέας-Ευαγγελισμός 3-0

Νεάπολη-Δρυμός 0-3

Ρεπό: Βερδικούσια


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Τύρναβος 8-6 9

2. Ευαγγελισμός 5-5 7

3. Νεάπολη 8-6 6

4. Δένδρα 10-5 6

5. Προμηθέας 7-8 6

6. ΑΕΛ 7-5 5

7. Βαλανίδα 7-7 4

8. Βερδικούσια 6-6 4

9. Δρυμός 6-4 4

10. Λαρισαϊκός 4-5 3

11. Δασοχώρι 1-12 0

*Δρυμός και Βαλανίδα έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 13/11, 15:00)

Τύρναβος-Βαλανίδα

Δασοχώρι –Λαρισαϊκός

Ευαγγελισμός-ΑΕΛ

Βερδικούσια-Δένδρα

Νεάπολη-Προμηθέας

Ρεπό: Δρυμός


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Γαλήνη-Συκούριο 0-2

Καλοχώρι-Μαρμαρίνη 1-0

Χάλκη-Πυργετός 3-0

Αιγάνη-Μελιβοία 0-1

Μελισσοχώρι-Πανιώνιος 4-1

Ρεπό: Γλαύκη


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Συκούριο 8-1 10

2. Γλαύκη 11-0 9

3. Μελισσοχώρι 8-4 9

4. Μελιβοία 9-4 9

5. Χάλκη 7-3 7

6. Καλοχώρι 5-7 6

7. Μαρμαρίνη 4-12 4

8. Αιγάνη 6-8 3

9. Πανιώνιος 5-13 1

10. Γαλήνη 2-6 0

11. Πυργετός 2-9 0


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 13/11, 15:00)

Συκούριο-Μαρμαρίνη

Πυργετός-Γαλήνη

Μελιβοία-Καλοχώρι

Γλαύκη-Χάλκη

Μελισσοχώρι-Αιγάνη

Ρεπό: Πανιώνιος


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Υπέρεια-Χαλκιάδες 1-1

Φορτούνα Κουτσοχέρου-Ανθούπολη 2-0

Ραχούλα –Ιπποκράτης 2-4

Ελευθεραί-Ναρθάκι (αναβολή)

Πελασγιώτιδα-Άγιοι Ανάργυροι 0-0

Ρεπό: Μάνδρα


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Άγιοι Ανάργυροι 7-1 8

2. Υπέρεια 7-4 7

3. Πελασγιώτιδα 6-2 7

4. Φορτούνα Κουτσοχέρου 6-4 7

5. Ναρθάκι 5-4 5

6. Ανθούπολη 6-6 5

7. Ελευθεραί 4-5 4

8. Χαλκιάδες 6-7 4

9. Ιπποκράτης 5-5 3

10. Μάνδρα 4-8 2

11. Ραχούλα 6-11 0

*Ελευθεραί και Ναρθάκι έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 14/11, 15:00)

Χαλκιάδες-Ανθούπολη

Ιπποκράτης-Υπέρεια

Ναρθάκι- Φορτούνα Κουτσοχέρου

Μάνδρα-Ραχούλα

Πελασγιώτιδα-Ελευθεραί

Ρεπό: Άγιοι Ανάργυροι


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση-Καλύβια 1-5

Μεγάλο Ελ/χωρι-Ομόνοια Λάρισας 0-3

Συκέα-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 0-2

Καρυά-Ακαδημία Τυρνάβου 2-1

Ρεπό: Λάρισα ‘88


Η βαθμολογία (3η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 10-0 9

2. Ομόνοια 9-0 6

3. Καρυά 8-5 6

4. Ακαδημία Τυρνάβου 6-5 4

5. Μεγάλο Ελ/χωρι 3-4 3

6. Λάρισα ’88 4-7 3

7. Καλύβια 6-7 3

8. Συκέα 4-7 1

9. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 1-16 0


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 13/11, 15:00)

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Καρυά

Ομόνοια-Λάρισα ‘88

Καλύβια-Συκέα

Μεγάλο Ελ/χωρι-Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση

Ρεπό: Ακαδημία Τυρνάβου


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ομορφοχώρι-Στόμιο 1-3

Ελάτεια-ΑΟ Αμπελόκηποι 0-1

Αμυγδαλή-Χαραυγή 3-0

Τοξότης-Μαρίνος Αντύπας 2-0

Ν. Περιβόλι-Αετόλοφος α.α. 0-3


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Αμυγδαλή 11-5 12

2. Αμπελόκηποι 9-4 9

3. Ελάτεια 8-1 9

4. Στόμιο 12-9 9

5. Αετόλοφος 15-5 9

6. Τοξότης 8-6 6

7. Μαρίνος Αντύπας 5-9 3

8. Χαραυγή 2-13 3

9. Ομορφοχώρι 3-9 0

*Το Νέο Περιβόλι έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 20/11, 15:00)

Μαρίνος Αντύπας-Χαραυγή

Ομορφοχώρι-Νέο Περιβόλι

Αμπελοκήποι-Τοξότης

Θερμαϊκός Στομίου-Αμυγδαλή

Αετόλοφος-Ελάτεια


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μυραϊκός-Τερψιθέα 1-4

Διογένης-Κρήνη 5-0

Βούναινα-Θύελλα Βασιλή (αναβολή)

Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων- Αρμένιο 0-4

Ρεπό: Ζάππειο


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Τερψιθέα 13-2 12

2. Βασιλή 9-1 9

3. Βούναινα 7-3 9

4. Αρμένιο 10-4 7

5. Διογένης 8-2 7

6. Ζάππειο 2-7 0

7. Ακαδημία Φ. 2-10 0

8. Μυραϊκός 1-10 0

9. Κρήνη 0-13 0

*Βούναινα και Θύελλα Βασιλή έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 13/11, 15:00)

Αρμένιο -Βασιλή

Κρήνη-Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων

Τερψιθέα-Βούναινα

Ζάππειο-Διογένης

Ρεπό: Μυραϊκός

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt