.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
. alt


alt

<alt

alt

alt

alt

alt

alt

ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
15 Νοέμβριος 2021

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 642

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Θησέας Αγριάς - Νέα Αρτάκη 0-0

Ατρόμητος Παλαμά – Αταλάντη 3-0

Π.Ο.Ε- Αετός Μακρυχωρίου α.α. 3-0

Ηρακλής Λάρισας – Δήμητρα Ευξεινούπολης 0-0

Φήκη – Δίστομο 1-1

Νέο Κεραμίδι – Υπάτη 0-0


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. ΑΟ Υπάτου 6-2 10

2. Θησέας Αγριάς 3-1 8

3. Ηρακλής Λάρισας 3-1 8

4. Π.Ο.Ε 4-0 8

5. Αμβρυσσέας Διστόμου 4-3 7

6. Νέα Αρτάκη 1-0 6

7. Δήμητρα Ευξεινούπολης 4-5 5

8. Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 4-2 4

9. Φήκη 4-5 4

10. Ατρόμητος Παλαμά 5-5 3

11. Αταλάντη 1-7 0

*Ο Αετός Μακρυχωρίου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 21/11, 15:00):

Νέα Αρτάκη - Αταλάντη

Αετός Μακρυχωρίου – Θησάς Αγριάς α.α. 0-3

Δήμητρα Ευξεινούπολης - Ατρόμητος Παλαμά

Δίστομο – Π.Ο.Ε

Νέο Κεραμίδι - Ηρακλής Λάρισας

Υπάτη - Φήκη


DETOX- Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα:

Αργυροπούλι – Αβέρωφ 0-0

Αμπελιά – Αμπελωνιακός 3-2

Νέα Πολιτεία – Γόννοι 2-2

Φαλανιακός – Βλαχογιάννι 1-0

Δαμασιακός – Πύρρος 1-0

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Δήμητρα Γιάννουλης 3-0

Σμόλικας –Παναγροτικός Νίκαιας 1-2

Κιλελέρ – Δωτιέας Αγιάς 1-1

Μαυροβούνι - Αχιλλέας Φ. 0-1


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Οικονόμος Τσαριτσάνης 19-5 19

2. Παναγροτικός 19-6 19

3. Δωτιέας Αγιάς 12-5 17

4. Κιλελέρ 13-4 16

5. Αχιλλέας Φαρσάλων 11-2 16

6. Φαλανιακός 17-3 16

7. Αμπελιά 12-8 12

8. Δήμητρα Γιάννουλης 3-6 9

9. Αργυροπούλι 9-9 9

10. Μαυροβούνι 5-9 8

11. Γόννοι 6-10 8

12. Πύρρος 6-12 6

13. Δαμασιακός 6-16 5

14. Βλαχογιάννι 3-7 4

15. Σμόλικας 8-20 4

16. Αμπελωνιακός 6-12 2

17. Νέα Πολιτεία 5-13 2

18. Αβέρωφ 0-13 1


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 20/11, 15:00)

Αμπελιά - Αργυροπούλι

Αβέρωφ – Νέα Πολιτεία

Αμπελωνιακός - Φαλανιακός

Γόννοι - Δαμασιακός

Βλαχογιάννι – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Πύρρος - Σμόλικας

Δήμητρα Γιάννουλης - Κιλελέρ

Παναγροτικός Νίκαιας - Μαυροβούνι

Δωτιέας Αγιάς-Αχιλλέας Φ.


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Τύρναβος-Βαλανίδα 2-1

Δασοχώρι –Λαρισαϊκός 3-3

Ευαγγελισμός-ΑΕΛ 2-1

Βερδικούσια-Δένδρα 0-1

Νεάπολη-Προμηθέας 2-2

Ρεπό: Δρυμός


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Τύρναβος 10-7 12

2. Ευαγγελισμός 7-6 10

3. Δένδρα 11-5 9

4. Νεάπολη 10-8 7

5. Προμηθέας 9-10 7

6. ΑΕΛ 8-7 5

7. Βαλανίδα 8-9 4

8. Βερδικούσια 6-7 4

9. Δρυμός 6-4 4

10. Λαρισαϊκός 7-8 4

11. Δασοχώρι 4-13 1

*Δρυμός και Βαλανίδα έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική

Δασοχώρι-Τύρναβος

Βαλανίδα-Ευαγγελισμός

Λαρισαϊκός-Βερδικούσια

ΑΕΛ-Νεάπολη

Δένδρα-Δρυμός

Ρεπό: Προμηθέας


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Μαρμαρίνη 2-0

Πυργετός-Γαλήνη 1-1

Μελιβοία-Καλοχώρι 3-1

Γλαύκη-Χάλκη (αναβολή)

Μελισσοχώρι-Αιγάνη 6-0

Ρεπό: Πανιώνιος


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Συκούριο 10-1 13

2. Μελισσοχώρι 14-4 12

3. Μελιβοία 12-5 12

4. Γλαύκη 11-0 9

5. Χάλκη 7-3 7

6. Καλοχώρι 6-10 6

7. Μαρμαρίνη 4-14 4

8. Αιγάνη 6-14 3

9. Πανιώνιος 5-13 1

10. Γαλήνη 3-7 1

11. Πυργετός 3-10 1

*Γλαύκη και Χάλκη έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 21/11, 15:00)

Πυργετός-Συκούριο

Μαρμαρίνη-Μελιβοία

Γαλήνη-Γλαύκη

Καλοχώρι-Μελισσοχώρι

Ηρακλής Χάλκης-Πανιώνιος

Ρεπό: Αιγάνη


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Χαλκιάδες-Ανθούπολη 1-1

Ιπποκράτης-Υπέρεια 1-1

Ναρθάκι- Φορτούνα Κουτσοχέρου 1-4

Μάνδρα-Ραχούλα (αναβολή)

Πελασγιώτιδα-Ελευθεραί (αναβολή)

Ρεπό: Άγιοι Ανάργυροι


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Φορτούνα Κουτσοχέρου 10-5 10

2. Άγιοι Ανάργυροι 7-1 8

3. Υπέρεια 8-5 8

4. Πελασγιώτιδα 6-2 7

5. Ανθούπολη 7-7 6

6. Χαλκιάδες 7-8 5

7. Ναρθάκι 6-8 5

8. Ελευθεραί 4-5 4

9. Ιπποκράτης 6-6 4

10. Μάνδρα 4-8 2

11. Ραχούλα 6-11 0

*Ναρθάκι, Μάνδρα, Ραχούλα και Πελασγιώτιδα έχουν ένα ματς λιγότερο ενώ το Ελευθεραί δύο


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 21/11, 15:00)

Ιπποκράτης-Χαλκιάδες

Ανθούπολη-Ναρθάκι

Υπέρεια-Μάνδρα

Φορτούνα Κουτσοχέρου -Πελασγιώτιδα

Ραχούλα-Άγιοι Ανάργυροι

Ρεπό: Ελευθεραί


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Καρυά 3-0

Ομόνοια-Λάρισα ’88 1-0

Καλύβια-Συκέα 2-3

Μεγάλο Ελ/χωρι-Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση α.α. 3-0

Ρεπό: Ακαδημία Τυρνάβου


Η βαθμολογία (4η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 13-0 12

2. Ομόνοια 10-0 9

3. Καρυά 8-8 6

4. Μεγάλο Ελ/χωρι 6-4 6

5. Ακαδημία Τυρνάβου 6-5 4

6. Συκέα 7-9 4

7. Λάρισα ’88 4-8 3

8. Καλύβια 8-10 3

9. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 1-19 0


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 20/11, 15:00)

Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση-Συκέα

Λάρισα ‘88 -Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου

Καρυά-Καλύβια

Ακαδημία Τυρνάβου-Ομόνοια Λάρισας

Ρεπό: Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αρμένιο –Βασιλή 3-0

Κρήνη-Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων 2-6

Τερψιθέα-Βούναινα 3-1

Ζάππειο-Διογένης 0-1

Ρεπό: Μυραϊκός


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Τερψιθέα 16-3 15

2. Αρμένιο 13-4 10

3. Διογένης 9-2 10

4. Βασιλή 9-4 9

5. Βούναινα 8-6 9

6. Ακαδημία Φ. 8-12 3

7. Ζάππειο 2-8 0

8. Μυραϊκός 1-10 0

9. Κρήνη 2-19 0

*Βούναινα και Θύελλα Βασιλή έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 21/11, 15:00)

Διογένης -Μυραϊκός

Ακαδημία Φαρσάλων-Ζάππειο

Βασιλή-Τερψιθέα

Κρήνη-Αρμένιο

Ρεπό: Βούναινα

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt