.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
. alt


alt

<alt

alt

alt

alt

alt

alt

ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
22 Νοέμβριος 2021

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 586

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Νέα Αρτάκη – Αταλάντη 3-2

Αετός Μακρυχωρίου – Θησέας Αγριάς α.α. 0-3

Δήμητρα Ευξεινούπολης - Ατρόμητος Παλαμά 1-0

Δίστομο – Π.Ο.Ε 0-0

Νέο Κεραμίδι - Ηρακλής Λάρισας 0-0

ΑΟ Υπάτου – Φήκη 0-1


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Θησέας Αγριάς 6-1 11

2. ΑΟ Υπάτου 6-3 10

3. Ηρακλής Λάρισας 3-1 9

4. Π.Ο.Ε 4-0 9

5. Νέα Αρτάκη 4-2 9

6. Αμβρυσσέας Διστόμου 4-3 8

7. Δήμητρα Ευξεινούπολης 5-5 8

8. Φήκη 5-5 7

9. Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 4-2 5

10. Ατρόμητος Παλαμά 5-6 3

11. Αταλάντη 3-10 0

*Ο Αετός Μακρυχωρίου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 28/11, 15:00):

Μακρυχώρι - Νέα Αρτάκη α.α. 0-3

Αταλάντη – Δήμητρας Ευξεινούπολης

Θησέας Αγριάς - Δίστομο

Ατρόμητος Παλαμά - Νέο Κεραμίδι

Π.Ο.Ε- ΑΟ Υπάτου

Ηρακλής Λάρισας - Φήκη


DETOX- Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα:

Αμπελιά – Αργυροπούλι 0-0

Αβέρωφ - Ν.Πολιτεία 2-0

Αμπελωνιακός – Φαλανιακός 1-0

Γόννοι – Δαμασιακός 0-1

Βλαχογιάννι – Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-2

Πύρρος – Σμόλικας 0-3

Δήμητρα Γιάννουλης – Κιλελέρ 0-0

Παναγροτικός Νίκαιας – Μαυροβούνι 1-1

Δωτιέας Αγιάς-Αχιλλέας Φ. 1-0


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Οικονόμος Τσαριτσάνης 21-5 22

2. Παναγροτικός 20-7 20

3. Δωτιέας Αγιάς 13-5 20

4. Κιλελέρ 13-4 17

5. Αχιλλέας Φαρσάλων 11-3 16

6. Φαλανιακός 17-4 16

7. Αμπελιά 12-8 13

8. Δήμητρα Γιάννουλης 3-6 10

9. Αργυροπούλι 9-9 10

10. Μαυροβούνι 6-10 9

11. Δαμασιακός 7-16 8

12. Γόννοι 6-11 8

13. Σμόλικας 11-20 7

14. Πύρρος 6-15 6

15. Αμπελωνιακός 7-12 5

16. Βλαχογιάννι 3-9 4

17. Αβέρωφ 2-13 4

18. Νέα Πολιτεία 5-15 2


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 28/11, 15:00)

Αργυροπούλι – Νέα Πολιτεία

Φαλανιακός - Αμπελιά

Δαμασιακός - Αβέρωφ

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αμπελωνιακός (Σάββατο 27/11, 15:00)

Σμόλικας - Γόννοι

Κιλελέρ - Βλαχογιάννι

Μαυροβούνι - Πύρρος

Αχιλλέας Φ. – Δήμητρα Γιάννουλης

Δωτιέας Αγιάς – Παναγροτικός Νίκαιας


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (Εξ’ αναβολής)

Δρυμός-Βαλανίδα 0-3


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Τύρναβος 10-7 12

2. Ευαγγελισμός 7-6 10

3. Δένδρα 11-5 9

4. Βαλανίδα 11-9 7

5. Νεάπολη 10-8 7

6. Προμηθέας 9-10 7

7. ΑΕΛ 8-7 5

8. Βερδικούσια 6-7 4

9. Δρυμός 6-7 4

10. Λαρισαϊκός 7-8 4

11. Δασοχώρι 4-13 1

 


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 28/11, 15:00)

Δασοχώρι-Τύρναβος

Βαλανίδα-Ευαγγελισμός

Λαρισαϊκός-Βερδικούσια

ΑΕΛ-Νεάπολη

Δένδρα-Δρυμός

Ρεπό: Προμηθέας


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Πυργετός-Συκούριο 3-3

Μαρμαρίνη-Μελιβοία 1-4

Γαλήνη-Γλαύκη 0-1

Καλοχώρι-Μελισσοχώρι 0-3

Ηρακλής Χάλκης-Πανιώνιος 0-0

Ρεπό: Αιγάνη


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Μελισσοχώρι 17-4 15

2. Μελιβοία 16-6 15

3. Συκούριο 13-4 14

4. Γλαύκη 12-0 12

5. Χάλκη 7-3 8

6. Καλοχώρι 6-13 6

7. Μαρμαρίνη 5-18 4

8. Αιγάνη 6-14 3

9. Πανιώνιος 5-13 2

11. Πυργετός 6-13 2

10. Γαλήνη 3-8 1

*Γλαύκη και Χάλκη έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 27/11, 15:00)

Συκούριο-Μελιβοία

Γλαύκη-Πυργετός

Μελισσοχώρι-Μαρμαρίνη

Πανιώνιος-Γαλήνη

Αιγάνη-Ηρακλής Χάλκης

Ρεπό: Καλοχώρι


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ιπποκράτης-Χαλκιάδες 1-1

Ανθούπολη-Ναρθάκι 4-0

Υπέρεια-Μάνδρα 4-0

Φορτούνα Κουτσοχέρου –Πελασγιώτιδα 0-0

Ραχούλα-Άγιοι Ανάργυροι (αναβολή)

Ρεπό: Ελευθεραί


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Υπέρεια 12-5 11

2. Φορτούνα Κουτσοχέρου 10-5 11

3. Ανθούπολη 11-7 9

4. Άγιοι Ανάργυροι 7-1 8

5. Πελασγιώτιδα 6-2 8

6. Χαλκιάδες 8-9 6

7. Ιπποκράτης 7-7 5

8. Ναρθάκι 6-12 5

9. Ελευθεραί 4-5 4

10. Μάνδρα 4-12 2

11. Ραχούλα 6-11 0

*Ναρθάκι, Μάνδρα, Άγιοι Ανλαργυροι και Πελασγιώτιδα έχουν ένα ματς λιγότερο ενώ το Ελευθεραί και η Ραχούλα δύο


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 5/12, 15:00)

Χαλκιάδες-Ναρθάκι

Μάνδρα-Ιπποκράτης

Πελασγιώτιδα-Ανθούπολη

Άγιοι Ανάργυροι-Υπέρεια

Ελευθεραί-Ραχούλα

Ρεπό: Φορτούνα Κουτσοχέρου


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση-Συκέα α.α. 0-3

Λάρισα ‘88 -Θύελλα Μεγ. Ελευθεροχωρίου 2-2

Καρυά-Καλύβια 8-0

Ακαδημία Τυρνάβου-Ομόνοια 2-1

Ρεπό: Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 13-0 12

2. Ομόνοια 11-2 9

3. Καρυά 16-8 9

4. Μεγάλο Ελ/χωρι 8-6 7

5. Ακαδημία Τυρνάβου 8-6 7

6. Συκέα 10-9 7

7. Λάρισα ’88 6-10 4

8. Καλύβια 8-18 3

9. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 1-22 0


Επόμενη αγωνιστική

Ομόνοια-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας

Μεγάλο Ελ/χωρι-Ακαδημία Τυρνάβου

Συκέα-Καρυά

Λάρισα ‘88-Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση

Ρεπό: Καλύβια


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μαρίνος Αντύπας-Χαραυγή 3-0

Ομορφοχώρι-Νέο Περιβόλι α.α. 3-0

Αμπελοκήποι-Τοξότης 0-0

Θερμαϊκός Στομίου-Αμυγδαλή 1-0

Αετόλοφος-Ελάτεια 1-3


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Στόμιο 13-9 12

2. Αμυγδαλή 11-6 12

3. Ελάτεια 11-2 12

4. Αμπελόκηποι 9-4 10

5. Αετόλοφος 16-8 9

6. Τοξότης 8-6 7

7. Μαρίνος Αντύπας 8-9 6

8. Χαραυγή 2-16 3

9. Ομορφοχώρι 6-9 3

*Το Νέο Περιβόλι έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 5/12, 15:00)

Ελάτεια-Ομορφοχώρι

Αμυγδαλή-Νέο Περιβόλι α.α. 3-0

Τοξότης-Αετόλοφος

Χαραυγή-Θερμαϊκός Στομίου

Αμπελοκήποι-Μαρίνος Αντύπας


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Διογένης –Μυραϊκός 1-1

Ακαδημία Φαρσάλων-Ζάππειο 1-1

Βασιλί-Τερψιθέα 2-2

Κρήνη-Αρμένιο 1-8

Ρεπό: Βούναινα


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Τερψιθέα 18-5 16

2. Αρμένιο 21-5 13

3. Διογένης 10-3 11

4. Βασιλί 11-6 10

5. Βούναινα 8-6 9

6. Ακαδημία Φ. 9-13 4

7. Μυραϊκός 2-11 1

8. Ζάππειο 3-9 1

9. Κρήνη 3-27 0

*Βούναινα και Θύελλα Βασιλή έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική

Μυραϊκός-Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων

Βούναινα- Διογένης

Τερψιθέα-Αρμένιο

Ζάππειο-Κρήνη

Ρεπό: Θύελλα Βασιλή

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt