.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
. alt


alt

<alt

alt

alt

alt

alt

alt

ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
30 Νοέμβριος 2021

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 355

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Μακρυχώρι - Νέα Αρτάκη α.α. 0-3

Αταλάντη – Δήμητρας Ευξεινούπολης 1-2

Θησέας Αγριάς – Δίστομο 0-0

Ατρόμητος Παλαμά - Νέο Κεραμίδι 0-2

Π.Ο.Ε- ΑΟ Υπάτου 1-1

Ηρακλής Λάρισας – Φήκη 4-1


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 7-2 12

2. Θησέας Αγριάς 6-1 12

3. Νέα Αρτάκη 7-2 12

4. ΑΟ Υπάτου 7-4 11

5. Δήμητρα Ευξεινούπολης 7-6 11

6. Π.Ο.Ε 5-1 10

7. Αμβρυσσέας Διστόμου 4-3 9

8. Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 6-2 8

9. Φήκη 6-9 7

10. Ατρόμητος Παλαμά 5-8 3

11. Αταλάντη 4-12 0

*Ο Αετός Μακρυχωρίου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 5/12, 15:00):

Νέα Αρτάκη - Ευξεινούπολη

Δίστομο – Μακρυχώρι α.α. 3-0

Νέο Κεραμίδι - Αταλάντη

ΑΟ Υπάτου – Θησέας Αγριάς

Φήκη - Ατρόμητος Παλαμά

Ηρακλής Λάρισας-Π.Ο.Ε (Σάββατο 4/12, 15:00)


DETOX- Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα:

Αργυροπούλι – Νέα Πολιτεία 3-0

Φαλανιακός – Αμπελιά 7-1

Δαμασιακός – Αβέρωφ 3-0

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αμπελωνιακός 2-0

Σμόλικας – Γόννοι 1-0

Κιλελέρ – Βλαχογιάννι 5-0

Μαυροβούνι – Πύρρος 2-0

Αχιλλέας Φ. – Δήμητρα Γιάννουλης 3-1

Δωτιέας Αγιάς – Παναγροτικός Νίκαιας 3-2


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Οικονόμος Τσαριτσάνης 23-5 25

2. Δωτιέας Αγιάς 16-7 23

3. Παναγροτικός 22-10 20

4. Κιλελέρ 18-4 20

5. Φαλανιακός 24-5 19

6. Αχιλλέας Φαρσάλων 14-4 19

7. Αργυροπούλι 12-9 13

8. Αμπελιά 13-15 13

9. Μαυροβούνι 8-10 12

10. Δαμασιακός 10-16 11

11. Δήμητρα Γιάννουλης 4-9 10

12. Σμόλικας 12-20 10

13. Γόννοι 6-12 8

14. Πύρρος 6-17 6

15. Αμπελωνιακός 7-14 5

16. Βλαχογιάννι 3-14 4

17. Αβέρωφ 2-16 4

18. Νέα Πολιτεία 5-18 2


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 4/12, 15:00)

Φαλανιακός - Αργυροπούλι

Νέα Πολιτεία - Δαμασιακός

Αμπελιά – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Αβέρωφ - Σμόλικας

Αμπελωνιακός - Κιλελέρ

Γόννοι - Μαυροβούνι

Βλαχογιάννι - Αχιλλέας Φ.

Πύρρος – Δωτιέας Αγιάς

Παναγροτικός Νίκαια – Δήμητρα Γιάννουλης


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Δασοχώρι-Τύρναβος 3-7

Βαλανίδα-Ευαγγελισμός 1-2

Λαρισαϊκός-Βερδικούσια 2-1

ΑΕΛ-Νεάπολη 1-1

Δένδρα-Δρυμός 0-2

Ρεπό: Προμηθέας


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Τύρναβος 17-10 15

2. Ευαγγελισμός 9-7 13

3. Δένδρα 11-7 9

4. Νεάπολη 11-9 8

5. Βαλανίδα 12-11 7

6. Προμηθέας 9-10 7

7. Δρυμός 8-7 7

8. Λαρισαϊκός 9-9 7

9. ΑΕΛ 9-8 6

10. Βερδικούσια 7-9 4

11. Δασοχώρι 7-20 1


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 4/12, 15:00)

Τύρναβος-Ευαγγελισμός

Βερδικούσια-Δασοχώρι

Νεάπολη-Βαλανίδα

Δρυμός-Λαρισαϊκός

Προμηθέας-Δένδρα

Ρεπό: ΑΕΛ


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Μελιβοία 2-2

Γλαύκη-Πυργετός 2-2

Μελισσοχώρι-Μαρμαρίνη 4-0

Πανιώνιος-Γαλήνη 2-2

Αιγάνη-Ηρακλής Χάλκης 2-5

Ρεπό: Καλοχώρι


Η βαθμολογία (7η αγωνιστική):

1. Μελισσοχώρι 21-4 18

2. Μελιβοία 18-8 16

3. Συκούριο 15-6 15

4. Γλαύκη 14-2 13

5. Χάλκη 12-5 11

6. Καλοχώρι 6-13 6

7. Μαρμαρίνη 5-22 4

8. Αιγάνη 8-19 3

9. Πανιώνιος 7-15 3

11. Πυργετός 8-15 3

10. Γαλήνη 5-10 2

*Γλαύκη και Χάλκη έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική

Γλαύκη-Συκούριο

Μελιβοία-Μελισσοχώρι

Πυργετός-Πανιώνιος

Γαλήνη-Αιγάνη

Καλοχώρι-Ηρακλής Χάλκης

Ρεπό: Μαρμαρίνη


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (Εξ’ αναβολής)

Ελευθεραί-Ναρθάκι 1-0


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Υπέρεια 12-5 11

2. Φορτούνα Κουτσοχέρου 10-5 11

3. Ανθούπολη 11-7 9

4. Άγιοι Ανάργυροι 7-1 8

5. Πελασγιώτιδα 6-2 8

6. Χαλκιάδες 8-9 6

7. Ιπποκράτης 7-7 5

8. Ναρθάκι 6-13 5

9. Ελευθεραί 5-5 7

10. Μάνδρα 4-12 2

11. Ραχούλα 6-11 0

*Ελευθεραί, Μάνδρα, Άγιοι Ανάργυροι και Πελασγιώτιδα έχουν ένα ματς λιγότερο ενώ η Ραχούλα δύο


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 5/12, 15:00)

Χαλκιάδες-Ναρθάκι

Μάνδρα-Ιπποκράτης

Πελασγιώτιδα-Ανθούπολη

Άγιοι Ανάργυροι-Υπέρεια

Ελευθεραί-Ραχούλα

Ρεπό: Φορτούνα Κουτσοχέρου


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ομόνοια-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 4-3

Μεγάλο Ελ/χωρι-Ακαδημία Τυρνάβου 4-1

Συκέα-Καρυά 3-2

Λάρισα ‘88-Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση α.α. 3-0

Ρεπό: Καλύβια


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Ομόνοια 15-5 12

2. Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 16-4 12

3. Μεγάλο Ελ/χωρι 12-7 10

4. Συκέα 13-11 10

5. Καρυά 18-11 9

6. Ακαδημία Τυρνάβου 9-10 7

7. Λάρισα ’88 9-10 7

8. Καλύβια 8-18 3

9. Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση 1-25 0


Επόμενη αγωνιστική

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Μεγάλο Ελ/χωρι

Καλύβια-Ομόνοια

Καρυά-Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση

Ακαδημία Τυρνάβου-Λάρισα ‘88

Ρεπό: Συκέα


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (Εξ’ αναβολής)

Βούναινα-Βασιλί 1-1


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Τερψιθέα 18-5 16

2. Αρμένιο 21-5 13

3. Διογένης 10-3 11

4. Βασιλί 12-7 11

5. Βούναινα 9-7 10

6. Ακαδημία Φ. 9-13 4

7. Μυραϊκός 2-11 1

8. Ζάππειο 3-9 1

9. Κρήνη 3-27 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 5/12, 15:00)

Μυραϊκός-Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων

Βούναινα- Διογένης

Τερψιθέα-Αρμένιο

Ζάππειο-Κρήνη

Ρεπό: Βασιλί

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt