.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
. alt
alt


alt

<alt

alt

alt

alt

alt

alt

ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
08 Φεβρουάριος 2022

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 700

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Ατρόμητος Παλαμά-Νέα Αρτάκη 0-0

Π.Ο.Ε-Θησέας Αγριάς 2-0

Ηρακλής Λάρισας-Αταλάντη 4-1

Φήκη-Μακρυχώρι α.α. 3-0

ΑΟ Υπάτου-Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-1

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-Δίστομο 0-0


Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 23-8 33

2. ΑΟ Υπάτου 18-6 27

3. Π.Ο.Ε 19-10 26

4. Φήκη 16-16 22

5. Δήμητρα Ευξεινούπολης 15-13 21

6. Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 14-5 20

7. Αμβρυσσέας Διστόμου 16-9 20

8. Νέα Αρτάκη 13-9 19

9. Θησέας Αγριάς 9-15 13

10. Ατρόμητος Παλαμά 12-13 12

11. Αταλάντη 12-28 9

*Ο Αετός Μακρυχωρίου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Ατρόμητος Παλαμά και Αταλάντη έχουν ένα ματς λιγότερο ενώ ο ΑΟ Υπάτου έχει δύο ματς λιγότερα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 13/2, 15:00):

Νέα Αρτάκη-Θησέας Αγριάς

Αταλάντη-Ατρόμητος Παλαμά

Μακρυχώρι-Π.Ο.Ε α.α. 0-3

Δήμητρα Ευξεινούπολης-Ηρακλής Λάρισας

Δίστομο-Φήκη

Α.Ο. Υπάτου-Νέο Κεραμίδι


DETOX- Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα:

Αργυροπούλι – Μαυροβούνι (αναβολή)

Αχιλλέας Φ. – Κιλελέρ 0-0

Δωτιέας Αγιάς – Σμόλικας 5-0

Παναγροτικός Νίκαιας – Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-1

Δήμητρα Γιάννουλης – Δαμασιακός 0-0

Πύρρος – Φαλανιακός 0-4

Βλαχογιάννι - Νέα Πολιτεία 2-1

Γόννοι – Αμπελιά 2-0

Αμπελωνιακός – Αβέρωφ 3-1


Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. Δωτιέας Αγιάς 42-9 39

2. Οικονόμος Τσαριτσάνης 33-10 36

3. Φαλανιακός 47-11 34

4. Κιλελέρ 30-9 32

5. Παναγροτικός 32-20 31

6. Αχιλλέας Φαρσάλων 22-8 29

7. Δήμητρα Γιάννουλης 11-14 21

8. Σμόλικας 20-29 20

9. Μαυροβούνι 15-14 20

10. Δαμασιακός 15-24 19

11. Αργυροπούλι 15-20 17

12. Αμπελιά 17-26 16

13. Γόννοι 11-23 15

14. Αμπελωνιακός 12-25 12

15. Βλαχογιάννι 12-23 12

16. Πύρρος 11-29 10

17. Αβέρωφ 9-36 6

18. Νέα Πολιτεία 6-30 2

*Αργυροπούλι και Μαυροβούνι έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 12/2, 15:00)

Αχιλλέας Φ. - Αργυροπούλι

Μαυροβούνι – Δωτιέας Αγιάς

Κιλελέρ – Παναγροτικός Νίκαιας

Σμόλικας – Δήμητρα Γιάννουλης

Οικονόμος Τσαριτσάνης - Πύρρος

Δαμασιακός - Βλαχογιάννι

Φαλανιακός - Γόννοι

Ν.Πολιτεία - Αμπελωνιακός

Αβέρωφ - Αμπελιά


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Προμηθέας-Δρυμός 0-4

Δένδρα-Νεάπολη 3-0

ΑΕΛ-Βερδικούσια 2-2

Λαρισαϊκός-Ευαγγελισμός 1-3

Βαλανίδα-Δασοχώρι 1-1

Ρεπό: Τύρναβος


Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Τύρναβος 27-12 25

2. Ευαγγελισμός 16-10 21

3. Δρυμός 20-11 17

4. Βαλανίδα 19-14 15

5. ΑΕΛ 22-16 14

6. Δένδρα 18-14 14

7. Προμηθέας 13-17 13

8. Λαρισαϊκός 17-23 11

9. Βερδικούσια 12-14 9

10. Νεάπολη 15-24 8

11. Δασοχώρι 10-34 2

*Βερδικούσια και Προμηθέας έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 12/2, 15:00)

Προμηθέας-Τύρναβος

Δρυμός-ΑΕΛ

Νεάπολη-Λαρισαϊκός

Βερδικούσια-Βαλανίδα

Ευαγγελισμός-Δασοχώρι

Ρεπό: Δένδρα


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αιγάνη-Πανιώνιος 0-0

Ηρακλής Χάλκης-Μελισσοχώρι 0-1

Καλοχώρι-Γλαύκη 2-4

Γαλήνη-Μελιβοία 0-1

Μαρμαρίνη-Πυργετός 1-4

Ρεπό: Συκούριο


Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Μελισσοχώρι 24-5 25

2. Μελιβοία 22-10 22

3. Γλαύκη 23-11 19

4. Χάλκη 18-10 18

5. Συκούριο 18-12 17

6. Πανιώνιος 17-19 13

7. Γαλήνη 10-13 11

8. Καλοχώρι 12-22 9

9. Αιγάνη 13-24 8

11. Πυργετός 15-22 6

10. Μαρμαρίνη 6-30 4


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 13/2, 15:00)

Αιγάνη-Συκούριο

Πανιώνιος-Καλοχώρι

Μελισσοχώρι-Γαλήνη

Γλαύκη-Μαρμαρίνη

Μελιβοία-Πυργετός

Ρεπό: Ηρακλής Χάλκης

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ελευθεραί- Άγιοι Ανάργυροι 1-1

Ραχούλα –Πελασγιώτιδα α.α. 0-3

Φορτούνα Κουτσοχέρου –Μάνδρα 2-1

Υπέρεια-Ναρθάκι 2-0

Ανθούπολη-Ιπποκράτης 2-1

Ρεπό: Χαλκιάδες


Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 22-3 23

2. Άγιοι Ανάργυροι 23-6 21

3. Υπέρεια 20-8 20

4. Φορτούνα Κουτσοχέρου 18-6 18

5. Χαλκιάδες 13-13 15

6. Ανθούπολη 16-19 14

7. Ελευθεραί 10-13 12

8. Ιπποκράτης 13-14 10

9. Ναρθάκι 10-19 8

10. Μάνδρα 6-22 3

11. Ραχούλα 7-34 1

*Φορτούνα Κουτσοχέρου, Υπέρεια, Μάνδρα και Ελευθεραί έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 13/2, 15:00)

Ελευθεραί-Χαλκιάδες

Άγιοι Ανάργυροι-Φορτούνα Κουτσοχέρου

Πελασγιώτιδα-Υπέρεια

Μάνδρα-Ανθούπολη

Ναρθάκι-Ιπποκράτης

Ρεπό: Ραχούλα


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ομόνοια-Καρυά 1-0

Καλύβια-Λάρισα ’88 2-1

Συκέα-Μεγ. Ελ/χωρι (αναβολή)

Ακαδημία Τυρνάβου-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 1-4

Ρεπό: Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Ομόνοια 21-5 21

2. Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 32-7 21

3. Καρυά 21-12 12

4. Ακαδημία Τυρνάβου 16-17 11

5. Μεγάλο Ελ/χωρι 14-18 10

6. Συκέα 13-12 10

7. Καλύβια 15-22 9

8. Λάρισα ’88 13-21 8

*Το Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Συκέα και Μεγάλο Ελ/χωρι έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 12/2, 15:00)

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση α.α. 3-0

Καρυά-Μεγάλο Ελ/χωρι

Λάρισα ’88-Συκέα

Ακαδημία Τυρνάβου-Καλύβια (Κυριακή 13/2, 13:00)

Ρεπό: Ομόνοια


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Ελάτεια-Θερμαϊκός Στομίου 3-0

Αμυγδαλή-Αμπελόκηποι 0-3

Χαραυγή-Τοξότης 1-7

Αετόλοφος-Ομορφοχώρι 1-0

Μαρίνος Αντύπας-Νέο Περιβόλι α.α. 3-0


Η βαθμολογία (9η αγωνιστική):

1. Ελάτεια 23-3 24

2. Στόμιο 26-13 21

3. Αμπελόκηποι 21-5 19

4. Τοξότης 21-10 16

5. Αμυγδαλή 16-13 15

6. Αετόλοφος 21-15 15

7. Μαρίνος Αντύπας 12-20 9

8. Χαραυγή 7-36 6

9. Ομορφοχώρι 8-13 6

*Το Νέο Περιβόλι έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Αμπελόκηποι και Ομορφοχώρι έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 12/2, 15:00)

Ομορφοχώρι-Μαρίνος Αντύπας

Νέο Περιβόλι-Ελάτεια α.α. 0-3

Αετόλοφος-Αμυγδαλή

Στόμιο-Τοξότης

Αμπελόκηποι-Χαραυγή


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μυραϊκός-Αρμένιο 1-4

Ζάππειο-Βούναινα 3-4

Τερψιθέα-Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων 5-0

Κρήνη-Βασιλί α.α. 0-3

Ρεπό: Διογένης


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. Τερψιθέα 28-10 21

2. Βούναινα 21-12 20

3. Αρμένιο 28-9 18

3. Βασιλί 18-8 18

5. Διογένης 16-9 14

6. Ζάππειο 21-18 8

7. Μυραϊκός 12-22 7

8. Ακαδημία Φ. 13-28 4

*Η Νίκη Κρήνης έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 13/2, 15:00)

Βούναινα-Μυραϊκός

Αρμένιο-Διογένης

Κρήνη-Τερψιθέα α.α. 0-3

Βασιλί-Ζάππειο

Ρεπό: Ακαδημία Αχιλλέως Φαρσάλων


ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ/Α΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

ΑΕΛ-Γιάννενα 3-0

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου-Τρίκαλα 0-2

Καστοριά-Άρης 0-2

ΠΑΟΚ-Δόξα Δράμας 3-0

Ρεπό: Ελπίδες Καρδίτσας


Η βαθμολογία (10η αγωνιστική):

1. ΠΑΟΚ 37-2 30

2. Τρίκαλα 34-7 24

3. ΑΕΛ 19-8 18

4. Ελπίδες Καρδίτσας 14-11 17

5. Άρης 17-11 15

6. Καστοριά 14-24 12

7. Δόξα Δράμας 12-14 10

8. Γιάννενα 3-31 4

9. Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου 1-43 0


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 27/2, 15:00)

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου-Καστοριά

Άρης-Ελπίδες Καρδίτσας

Τρίκαλα-ΠΑΟΚ

Δόξα Δράμας-Γιάννενα

Ρεπό: ΑΕΛ

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt