.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
. alt
alt


alt

<alt

alt

alt

alt

alt

alt

ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
22 Φεβρουάριος 2022

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 826

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

Τα αποτελέσματα

Αταλάντη-Νέα Αρτάκη (αναβολή)

Θησέας Αγριάς-Μακρυχώρι α.α. 3-0

Ατρόμητος Παλαμά-Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-0

Π.Ο.Ε-Δίστομο 1-0

Ηρακλής Λάρισας-Νέο Κεραμίδι 1-0

Φήκη-ΑΟ Υπάτου 0-1


Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. ΑΟ Υπάτου 28-7 39

2. Ηρακλής Λάρισας 26-9 39

3. Π.Ο.Ε 23-10 32

4. Φήκη 17-17 25

5. Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 18-10 23

6. Νέα Αρτάκη 16-9 22

7. Δήμητρα Ευξεινούπολης 16-17 21

8. Αμβρυσσέας Διστόμου 16-11 20

9. Ατρόμητος Παλαμά 15-15 18

10. Θησέας Αγριάς 12-18 16

11. Αταλάντη 12-32 9

*Ο Αετός Μακρυχωρίου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

* Αταλάντη και Νέα Αρτάκη έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 27/2, 15:00):

Νέα Αρτάκη-Αετός Μακρυχωρίου α.α. 3-0

Δήμητρα Ευξεινούπολης-Αταλάντη

Αμβρυσσέας Διστόμου-Θησέας Αγριάς

Εθνικός Ν. Κεραμιδίου-Ατρόμητος Παλαμά

ΑΟ Υπάτου-Π.Ο.Ε

Φήκη-Ηρακλής Λάρισας


DETOX- Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα

Αργυροπούλι – Δωτιέας Αγιάς 0-6

Παναγροτικός Νίκαιας - Αχιλλέας Φ. 1-1

Δήμητρα Γιάννουλης – Μαυροβούνι 2-2

Πύρρος – Κιλελέρ 1-4

Βλαχογιάννι – Σμόλικας 2-2

Γόννοι – Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-2

Αμπελωνιακός – Δαμασιακός 1-0

Αβέρωφ – Φαλανιακός 1-6

Αμπελιά – Νέα Πολιτεία 3-0


Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Δωτιέας Αγιάς 50-9 45

2. Οικονόμος Τσαριτσάνης 37-10 42

3. Φαλανιακός 55-12 40

4. Κιλελέρ 36-10 38

5. Αχιλλέας Φαρσάλων 27-10 33

6. Παναγροτικός 33-23 32

---------------------------------------------------------------------

7. Δήμητρα Γιάννουλης 14-17 23

8. Δαμασιακός 17-26 22

9. Σμόλικας 23-32 22

10. Μαυροβούνι 18-19 22

11. Αμπελιά 21-28 19

12. Αργυροπούλι 17-31 18

13. Γόννοι 11-27 15

14. Αμπελωνιακός 14-27 15

15. Βλαχογιάννι 15-27 13

16. Πύρρος 12-35 10

17. Αβέρωφ 12-43 9

18. Νέα Πολιτεία 8-34 5


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Τύρναβος-Δένδρα 1-0

ΑΕΛ-Προμηθέας 3-0

Βαλανίδα-Δρυμός 1-2

Δασοχώρι-Νεάπολη 1-1

Βερδικούσια-Ευαγγελισμός 2-1

Ρεπό: Λαρισαϊκός


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Τύρναβος 30-12 31

2. Ευαγγελισμός 19-13 24

3. ΑΕΛ 28-16 20

4. Δρυμός 22-15 20

5. Βαλανίδα 24-18 18

6. Δένδρα 18-15 14

7. Προμηθέας 13-22 13

8. Βερδικούσια 16-19 12

9. Νεάπολη 19-27 12

10. Λαρισαϊκός 19-26 11

11. Δασοχώρι 12-37 3

*Βερδικούσια και Προμηθέας έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 26/2, 15:00)

ΑΕΛ-Τύρναβος

Δένδρα-Λαρισαϊκός

Προμηθέας-Βαλανίδα

Δρυμός-Ευαγγελισμός

Νεάπολη-Βερδικούσια

Ρεπό: Δασοχώρι


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Ηρακλής Χάλκης 3-0

Πυργετός-Μελισσοχώρι 0-2

Γλαύκη-Μελιβοία 1-0

Καλοχώρι-Αιγάνη 2-4

Μαρμαρίνη-Πανιώνιος 2-3

Ρεπό: Γαλήνη


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Μελισσοχώρι 28-6 31

2. Γλαύκη 27-11 25

3. Μελιβοία 25-12 25

4. Συκούριο 23-13 23

5. Πανιώνιος 22-21 19

6. Χάλκη 18-13 18

7. Αιγάνη 18-28 11

8. Γαλήνη 11-15 11

9. Καλοχώρι 14-28 9

10. Πυργετός 16-27 6

11. Μαρμαρίνη 8-36 4


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 26/2, 15:00)

Καλοχώρι-Συκούριο

Ηρακλής Χάλκης-Γαλήνη

Αιγάνη-Μαρμαρίνη

Πανιώνιος-Μελιβοία

Μελισσοχώρι-Γλαύκη

Ρεπό: Πυργετός

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Χαλκιάδες-Ραχούλα α.α. 3-0

Φορτούνα Κουτσοχέρου-Ελευθεραί 3-3

Ανθούπολη-Άγιοι Ανάργυροι 1-2

Ιπποκράτης-Πελασγιώτιδα 1-1

Μάνδρα-Ναρθάκι 0-1

Ρεπό: Υπέρεια


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Πελασγιώτιδα 23-4 25

2. Άγιοι Ανάργυροι 25-7 25

3. Υπέρεια 20-8 21

4. Φορτούνα Κουτσοχέρου 21-9 20

5. Χαλκιάδες 16-13 18

6. Ανθούπολη 18-22 15

7. Ιπποκράτης 18-17 14

8. Ελευθεραί 13-16 13

9. Ναρθάκι 13-23 11

10. Μάνδρα 7-24 4

*Η Δόξα Ραχούλας έχει αποβληθεί από το πρωτάθλημα

*Φορτούνα Κουτσοχέρου, Υπέρεια, Μάνδρα και Χαλκιάδες έχουν ένα ματς λιγότερο ενώ το Ελευθεραί έχει δύο ματς λιγότερα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 27/2, 15:00)

Φορτούνα Κουτσοχέρου-Χαλκιάδες

Ραχούλα-Υπέρεια α.α. 0-3

Ελευθεραί-Ανθούπολη

Άγιοι Ανάργυροι-Ναρθάκι

Πελασγιώτιδα-Μάνδρα

Ρεπό: Ιπποκράτης


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Μύτικας Καλυβίων-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 0-6

Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση-Ομόνοια α.α. 0-3

Λάρισα ’88-Καρυά 1-3

Συκέα-Ακαδημία Τυρνάβου 0-6

Ρεπό: Μεγάλο Ελ/χωρι


Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 41-7 27

2. Ομόνοια 24-5 24

3. Ακαδημία Τυρνάβου 27-20 17

4. Καρυά 24-13 15

5. Συκέα 14-18 13

6. Μεγάλο Ελ/χωρι 14-18 10

7. Καλύβια 18-33 9

8. Λάρισα ’88 14-24 8

*Το Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Συκέα και Καρυά έχουν ένα ματς λιγότερο ενώ το Μεγάλο Ελ/χωρι έχει δύο λιγότερα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 27/2, 15:00)

Καλύβια-Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση α.α. 3-0

Ομόνοια-Μεγάλο Ελ/χωρι

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας-Συκέα

Ακαδημία Τυρνάβου-Καρυά

Ρεπό: Λάρισα ‘88


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Αμυγδαλή-Ομορφοχώρι 4-0

Μαρίνος Αντύπας-Ελάτεια 0-5

Αμπελόκηποι-Στόμιο (αναβολή)

Χαραυγή-Αετόλοφος 2-6

Τοξότης-Νέο Περιβόλι α.α. 3-0


Η βαθμολογία (11η αγωνιστική):

1. Ελάτεια 31-3 30

2. Αμπελόκηποι 28-5 22

3. Στόμιο 26-13 21

4. Αμυγδαλή 23-14 21

5. Τοξότης 24-10 19

6. Αετόλοφος 28-20 18

7. Ομορφοχώρι 12-18 9

8. Μαρίνος Αντύπας 13-29 9

9. Χαραυγή 9-49 6

*Το Νέο Περιβόλι έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα

*Ομορφοχώρι και Τοξότης έχουν ένα ματς λιγότερο ενώ Αμπελόκηποι και Στόμιο έχουν δύο


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 26/2, 15:00)

Αμυγδαλή-Μαρίνος Αντύπας

Ελάτεια-Τοξότης

Ομορφοχώρι-Χαραυγή

Νέο Περιβόλι-Αμπελόκηποι α.α. 0-3

Αετόλοφος-Στόμιο


ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ/Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Τα αποτελέσματα

Νηρηίδες Φθίας-Βόλος ΝΠΣ (αναβολή)

Τρίκαλα-Λέοντας Τυρνάβου 0-2

Α.Ε. Κούκου - Πιερίδες Μούσες 0-1

Ρεπό: Λαμία


Η βαθμολογία (8η αγωνιστική):

1. Βόλος ΝΠΣ 27-5 18

2. Λέοντας Τυρνάβου 22-5 16

3. Πιερίδες Μούσες 21-12 12

4. Τρίκαλα 11-7 10

5. Νηρηίδες Φθίας 15-5 9

6. Λαμία 1-29 3

7. Α.Ε. Κούκου 1-35 0

*Νηρηίδες Φθίας και Βόλος ΝΠΣ έχουν ένα ματς λιγότερο


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 27/2, 15:00)

Πιερίδες Μούσες-Λαμία

ΝΠΣ Βόλος-Α.Ε. Κούκου

Νηρηίδες Φθίας-Τρίκαλα

Ρεπό: Λέοντας Τυρνάβου

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt