.:: Larisa Goal ::. Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…
. alt
alt


alt

<alt

alt

alt

alt

alt

alt

ROOT - Βαθμολογίες - Αποτελέσματα
29 Μάρτιος 2022

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Προβολές: 387

alt

Αποτελέσματα και βαθμολογίες της ΕΠΣΛ…

Εδώ μπορείτε να βλέπετε αναλυτικά τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες όλων των κατηγοριών της ΕΠΣΛ και όχι μόνο…

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Νέα Αρτάκη-ΑΟ Υπάτου 0-0

Φήκη-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 0-1

Ηρακλής Λάρισας-Δίστομο 1-0

Π.Ο.Ε-Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-2

Ατρόμητος Παλαμά-Μακρυχώρι α.α. 3-0

Θησέας Αγριάς-Αταλάντη 3-0


Η βαθμολογία (21η αγωνιστική):

1. Ηρακλής Λάρισας 34-12 51

------------------------------------------------------------

2. ΑΟ Υπάτου 37-10 49

3. Π.Ο.Ε 30-18 36

4. Φήκη 25-23 34

5. Δήμητρα Ευξεινούπολης 28-20 34

6. Αμβρυσσέας Διστόμου 25-12 32

7. Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 21-12 32

-----------------------------------------------------------

8. Ατρόμητος Παλαμά 26-20 30

9. Νέα Αρτάκη 23-12 29

10. Θησέας Αγριάς 17-30 19

11. Αταλάντη 12-50 9

*Ο Αετός Μακρυχωρίου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Τελευταία αγωνιστική (Κυριακή 3/4, 16:00):

Νέα Αρτάκη-Φήκη

ΑΟ Υπάτου-Ηρακλής Λάρισας

Νέο Κεραμίδι-Π.Ο.Ε

Δίστομο-Ατρόμητος Παλαμά

Δήμητρα Ευξεινούπολης-Θησέας Αγριάς

Μακρυχώρι-Αταλάντη α.α. 0-3


DETOX- Α΄ΕΠΣΛ

Τα αποτελέσματα (πλέι οφ)

Αχιλλέας Φαρσάλων-Κιλελέρ 2-3

Παναγροτικός Νίκαιας-Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-2

Φαλανιακός-Δωτιέας Αγιάς 1-3


Η βαθμολογία (6η αγωνιστική):

1. Δωτιέας Αγιάς 11-3 63

-----------------------------------------------------------------

2. Φαλανιακός 9-6 52

3. Οικονόμος Τσαριτσάνης 7-6 51

4. Κιλελέρ 9-6 48

5. Αχιλλέας Φαρσάλων 8-13 37

6. Παναγροτικός 2-12 32


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 2/4, 16:00):

Οικονόμος Τσαρισάνης-Αχιλλέας Φαρσάλων

Κιλελέρ-Φαλανιακός

Δωτιέας Αγιάς-Παναγροτικός Νίκαιας


Τα αποτελέσματα (πλέι άουτ):

Αβέρωφ-Αργυροπούλι 3-1

Αμπελιά-Μαυροβούνι 1-1

Πύρρος-Σμόλικας 0-2

Αμπελωνιακός-Δήμητρα Γιάννουλης 1-0

Βλαχογιάννι-Δαμασιακός 1-0

Γόννοι-Νέα Πολιτεία 2-0


Η βαθμολογία (5η αγωνιστική):

1. Δήμητρα Γιάννουλης 9-1 33

2. Μαυροβούνι 10-6 33

3. Δαμασιακός 11-3 32

4. Σμόλικας 7-7 29

5. Γόννοι 11-3 28

6. Αμπελιά 5-8 24

-----------------------------------------------------------------

7. Αμπελωνιακός 7-7 24

8. Αργυροπούλι 5-9 22

9. Βλαχογιάννι 8-9 19

10. Αβέρωφ 6-9 14

11. Πύρρος 3-15 11

12. Νέα Πολιτεία 4-9 8


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 3/4, 16:00):

Αμπελιά-Αβέρωφ

Αργυροπούλι-Πύρρος

Μαυροβούνι-Αμπελωνιακός

Σμόλικας-Βλαχογιάννι

Δήμητρα Γιάννουλης-Γόννοι

Δαμασιακός-Νέα Πολιτεία


Β΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (Εξ’ αναβολής)

Βερδικούσια-Προμηθέας 2-2


Η βαθμολογία (16η αγωνιστική):

1. Τύρναβος 32-16 32

---------------------------------------------------------

2. ΑΕΛ 33-19 27

----------------------------------------------------------

3. Ευαγγελισμός 24-19 27

4. Βαλανίδα 26-18 25

5. Δένδρα 25-17 23

6. Δρυμός 25-19 21

7. Προμηθέας 19-27 20

8. Βερδικούσια 20-25 16

-----------------------------------------------------

9. Λαρισαϊκός 26-29 15

10. Νεάπολη 23-34 13

11. Δασοχώρι 15-46 3


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 3/4, 16:00)

Τύρναβος-Δασοχώρι

Ευαγγελισμός-Βαλανίδα

Βερδικούσια-Λαρισαϊκός

Νεάπολη-ΑΕΛ

Δρυμός-Δένδρα

Ρεπό: Προμηθέας


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Συκούριο-Πυργετός 5-1

Μελιβοία-Μαρμαρίνη 3-1

Γλαύκη-Γαλήνη 2-1

Μελισσοχώρι-Καλοχώρι 1-0

Πανιώνιος-Χάλκη 1-1

Ρεπό: Αιγάνη


Η βαθμολογία (17η αγωνιστική):

1. Μελισσοχώρι 39-9 41

-----------------------------------------------

2. Συκούριο 43-17 35

----------------------------------------------

3. Μελιβοία 34-15 34

4. Γλαύκη 30-14 29

5. Χάλκη 29-17 28

6. Πανιώνιος 24-29 20

7. Αιγάνη 22-33 14

8. Γαλήνη 15-25 14

---------------------------------------------

9. Καλοχώρι 17-39 9

10. Μαρμαρίνη 15-51 7

11. Πυργετός 19-38 6


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 10/4, 16:00)

Μελιβοία-Συκούριο

Πυργετός-Γλαύκης

Μαρμαρίνη-Μελισσοχώρι

Γαλήνη-Πανιώνιος

Ηρακλής Χάλκης-Αιγάνη

Ρεπό: Καλοχώρι


Γ΄ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (Εξ’ αναβολής)

Καρυά-Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 0-6


Η βαθμολογία (13η αγωνιστική):

1. Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας 53-10 33

2. Ομόνοια 30-5 30

-------------------------------------------------------------------------------

3. Ακαδημία Τυρνάβου 31-20 20

4. Καρυά 27-23 18

5. Συκέα 19-26 16

6. Καλύβια 22-33 15

7. Μεγάλο Ελ/χωρι 15-23 10

8. Λάρισα ’88 14-27 8

*Το Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 2/4, 16:00)

Συκέα-Στεφανόβουνο/Γαλανόβρυση α.α. 3-0

Μεγάλο Ελ/χωρι-Λάρισα ‘88 α.α. 0-3

Καλύβια-Καρυά

Ομόνοια-Ακαδημία Τυρνάβου

Ρεπό: Ακαδημία Ποδοσφαίρου Ελασσόνας


2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα (Εξ’ αναβολής)

Αμπελόκηποι-Στόμιο 0-0


Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Ελάτεια 34-3 39

2. Στόμιο 37-14 32

------------------------------------------------------

3. Αμπελόκηποι 36-6 30

4. Αμυγδαλή 33-20 27

5. Τοξότης 27-14 23

6. Αετόλοφος 32-22 22

7. Ομορφοχώρι 23-30 15

8. Μαρίνος Αντύπας 14-37 10

9. Χαραυγή 16-64 7

*Το Νέο Περιβόλι έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Κυριακή 3/4, 16:00)

Ομορφοχώρι-Ελάτεια

Νέο Περιβόλι-Αμυγδαλή α.α. 0-3

Αετόλοφος-Τοξότης

Θερμαϊκός Στομίου-Χαραυγή

Μαρίνος Αντύπας-Αμπελόκηποι


3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τα αποτελέσματα

Βασιλί-Αρμένιο 3-1

Ακαδημία Φαρσάλων-Κρήνη α.α. 3-0

Βούναινα-Τερψιθέα 1-1

Διογένης-Ζάππειο 5-1

Ρεπό: Μυραϊκός


Η βαθμολογία (14η αγωνιστική):

1. Τερψιθέα 41-12 31

2. Βούναινα 29-15 30

-----------------------------------------------------

3. Βασιλί 24-10 27

4. Αρμένιο 34-14 24

5. Διογένης 28-13 23

6. Ζάππειο 23-31 8

7. Μυραϊκός 13-30 7

8. Ακαδημία Φ. 17-34 7

*Η Νίκη Κρήνης έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 2/4, 16:00)

Μυραϊκός-Διογένης

Τερψιθέα-Βασιλί

Αρμένιο-Κρήνη α.α. 3-0

Ακαδημία Φ.-Ζάππειο


ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ/Α΄ΕΘΝΙΚΗ

Τα αποτελέσματα

Καστοριά-ΑΕΛ 0-6

Τρίκαλα-Άρης 0-0

Δόξα Δράμας-Ελπίδες Καρδίτσας 1-1

Γιάννενα-ΠΑΟΚ 0-7

Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου


Η βαθμολογία (15η αγωνιστική):

1. ΠΑΟΚ 63-2 42

2. Τρίκαλα 36-8 28

3. ΑΕΛ 28-8 27

4. Άρης 21-14 19

5. Ελπίδες Καρδίτσας 15-13 18

6. Καστοριά 17-37 15

7. Δόξα Δράμας 15-19 14

8. Γιάννενα 3-42 4

9. Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου 2-57 3

*Άρης και Καστοριά έχουν ένα ματς λιγότερο ενώ οι Ελπίδες Καρδίτσας έχουν δύο


Επόμενη αγωνιστική (Σάββατο 2/4, 16:00)

ΑΕΛ-Δόξα Δράμας

Ελπίδες Καρδίτσας-Τρίκαλα

Καστοριά-Γιάννενα

Άρης- Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου

Ρεπό: ΠΑΟΚ

 

 

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
alt